Vsetko.info » Počítače a Internet » Software

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Prodej software - CZSOFTDetail

  http://www.czsoft.cz
  Internetový obchod www.czsoft.cz se specializuje na prodej software předních světových výrobců. V nabídce najdete software gigantů jako jsou například Adobe, Microsoft, Corel a dalších.

 2. Smart Share ECMDetail

  http://www.smartshare.cz
  Smart Share ECM je unikátny informačný systém pre správu dokumentov a obsahu, document management, enterprise content management, management projektov a úzku spoluprácu užívateľov.

 3. Windows 8 - informácieDetail

  http://www.windows8.sk
  Informácie, novinky a vidá o operačnom systéme vyvíjaný microsoftom - windows 8. Na stránke sa dočítate najnovšie dohady o tom kedy bude windows 8 uvedený na trh.

 4. Informačný a fakturačný systém CUSTDetail

  http://www.cust.cz
  Automatická fakturácia periodicky poskytovaných služieb, evidencie zákazníkov i dodávateľov, správa skladu i kompletné reporty o hospodárení firmy a vytváraní podkladov na priznanie k DPH. Informačný a fakturačný systém CUST pre spoločnosti všetkých veľkostí.

 5. SOFE.SK Software pre každéhoDetail

  http://www.sofe.sk
  Sofe.sk - predaj software za nízke ceny (AVAST, AVG, ESET NOD32 antiviry, WYSIWYG Web Builder, CloneCD, CloneDVD, Alcohol 120%, ACDSee, Účto 2010 Tichý, ConverXtoDVD, Eindows 7 Home Premium, Windows XP Professional).

 6. CAD Fórum SKDetail

  http://www.cadforum.sk
  Novinky, diskusné fórum k CAD produktom, utility, CAD bloky, videa a tisíce tipov a trikov pre AutoCAD, LT, Inventor, Revit, Civil 3D a ďalšie produkty firmy Autodesk.

 7. D3Soft Reišenie pre Váš rastDetail

  http://www.d3soft.sk
  špecializácie na oblasť CRM a ERP systémov a vývoja softvéru na mieru. Našu ponuku pre Vás dlhodobo a starostlivo budujeme na niekoľkých pilieroch: na našom know-how, na najlepších odborníkoch a na partnerstve s našimi zákazníkmi. Rovnako veľkú pozornosť venujeme taktiež vzdelávaniu našich odborníkov, ktorí využívajú aktuálne svetové know-how v oblasti IT. Našu ponuku pre Vás dlhodobo a starostlivo budujeme na niekoľkých pilieroch: na našom know-how, na najlepších odborníkoch a na partnerstve s našimi zákazníkmi. Rovnako veľkú pozornosť venujeme taktiež vzdelávaniu našich odborníkov, ktorí využívajú aktuálne svetové know-how v oblasti IT.

 8. Firefox.sk - Najlepší prehliadač na stiahnutieDetail

  http://www.firefox.sk
  Spoznajte najlepší prehliadač na svete. Stiahnite si najnovšiu verziu Firefoxu, doplnky, pluginy alebo témy. Firefox je zadarmo a s jednoduchou inštaláciou! Firefox, Firefox Mobile, Firefox Portable

 9. Digital LightroomDetail

  http://digital-lightroom.net
  Adobe Photoshop Lightroom - tipy, návody, pluginy a presety pre profesionálny editor fotografií. Katalogizácia, spracovanie a vyvolanie fotografií, export do internetovej galérie.

 10. CAD diskusiaDetail

  http://www.cadcentrum.sk
  Všetko čo potrebujete vedieť o CAD, Revit, AutoCAD, Civil 3D, Inventor, CADCON, Architecture. Diskusie, Tipy a Triky, Blogy, Videa, Download, Knižnice, Školenia.

odkazy 21 - 30 z 34