Vsetko.info » Počítače a Internet » Software

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. MARKAN Consulting, s. r. o.Detail

  http://www.markansys.sk
  Spoločnosť MARKAN Consulting, s.r.o. sa zaoberá tvorbou informačných systémov v podnikovej sfére, inštaláciou sietí, hardvéru a konzultáciou v tejto oblasti tak, aby bolo klientom navrhnuté a poskytnuté to najvhodnejšie riešenie. Softvérové riešenia tvoríme vždy na úrovni webových aplikácií - sú tak dostupné z rôznych platforiem, prípadne z externého prostredia podniku.

 2. Webové prohlížečeDetail

  http://www.weboveprohlizece.ic.cz
  Souhrn vlastnosti pěti desítek webových prohlížečů, statistiky browserů z domácích i zahraničních serverů, historie a vývoj WWW,několik anket pro vaše hlasování.

 3. Oprava počítačov jednoducho a rýchlo – Automatická oprava počítačovDetail

  http://www.automaticky-servis-pocitacov.sk/
  Oprava počítačov – servisný technik nonstop vo vašom počítači. Automatická oprava počítačov je spoľahlivá, lacná a rýchla. Oprava počítačov kedykoľvek k dispozícii. Koniec spomaleným a zaseknutým počítačom a všetky vaše údaje zostanú v bezpečí.

 4. Karsa Monitor - monitorovanie, porovnávanie cienDetail

  http://www.karsa-monitor.cz
  Profesionálna desktopová aplikácia pre sledovanie a porovnávanie cien v konkurenčných eshopoch. Možnosť sledovať a porovnávať automaticky ceny konkurencie a nastavenia svojich zodpovedajúcich cien. Správna cenová stratégia je kľúč k väčším predajom.

 5. Účetní software AdmWinDetail

  http://www.admwin.cz
  Daňová evidence AdmWinDE podvojné účetnictví AdmWinPU. Skladová evidence - skladové hospodářství, fakturace, zakázky, majetek, personalistika. Program Autoservis, hotelový systém HotelWin. Tvorba e-shopu

 6. Butteland- zabezpečenie kvality a testovanie softvéruDetail

  http://www.butteland.com
  Služby poskytované pre zabezpečenie kvality a testovanie softvéru: školenia, konzultačné a technologické služby, vykonávanie manuálnych a automatizovaných testov.

 7. Hry na PC a konzoly - Zavislak.sk - široká nabídka zboží. Doručujeme po celé ČR!Detail

  http://www.zavislak.sk/
  Internetový obchod s roznymi konzoly a hrami na PC a konzoly na XBOX 360, PS3, PS2, PSP, Nintendo Wii. Široký výber - tisíce rôznych titulov skladom, nízke ceny.

 8. Portál so zameraním na podnikové systémyDetail

  http://www.podnikovysystem.sk
  Portál „podnikovysystem.sk“ je nový komplexný portál, ktorý si dáva za cieľ sprostredkovať čo najširšie spektrum informácií z oblasti informačno-komunikačných technológií s dôrazom na agendu komplexných podnikových systémov.

 9. Všetko o Windows Phone 7Detail

  http://phone7.sk/
  Aktuálne informácie a videá o novom operačnom systéme Windows Phone7 pre mobilné telefóny od Microsoftu. Telefóny, aplikácie a najnovšie informácie zo sveta Windows Phone 7 a výrobcov zariadení s týmto operačným systémom.

 10. Media-server.czDetail

  http://www.media-server.cz/
  Media-server.cz jsou stránky věnované HTPC, přehrávačům médií a programům XBMC, Mediaportal, MythTV, EventGhost. Problematice jejich ovládání a přizpůsobení. Návodya recenze, testy nejen komponentů pro HTPC. Media-server.cz jsou stránky věnované HTPC, přehrávačům médií a programům XBMC, Mediaportal, MythTV, EventGhost. Problematice jejich ovládání a přizpůsobení. Návodya recenze, testy nejen komponentů pro HTPC.

odkazy 11 - 20 z 34