Vsetko.info » Cestovanie » Informácie o zahraničí

Pridať stránku

Informácie o zahraničí

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Lacná Dovolenka 2010Detail

  http://www.levne-dovolena.info
  Zrejme každý si želá svoju letnú dovolenou pri mori v roku 2010 stráviť na slnečnej pláži, alebo blízko hotelového bazénu. Každý by si priam mať 5 hviezdičkový hotel, all inclusive a ďalšie luxusní špeciality.

 2. Dovolená chorvatskoDetail

  http://1chorvatsko.cz
  Chorvatsko patří mezi nejpopulárnější země pro turisty a především pro čechy, kterých sem ročně na dovolenou dorazí kolem jednoho milionů, je dobře dostupné jak z hlediska financí, tak dopravy.

 3. Dovolená tureckoDetail

  http://1turecko.cz
  Turecko je země, která spojuje dva kontinenty – jihozápadní Asii a jihovýchodní Evropu, její břehy jsou ze tří stran omývány černým, Egejským a Středozemním mořem. Je to země s živou minulosti, která se spojuje se současnosti.

 4. Dovolená ŘeckoDetail

  http://www.1recko.cz
  Řecko je kouzelná země plná neskutečných památek z dob antické kultury. Stalo se útočištěm Bohů, jenž tuto krajinu milovali nade vše. Krajinu zalitou sluncem a vůni zrajících oliv, překypujících trsů hrozen.

 5. Dovolená tuniskoDetail

  http://1tunisko.cz
  Tunisko o němž by poeta řekl, že je perlou Středozemního moře. Nachází se v Severní Africe a sousedí s Libyí a Alžírem. Má bohatou historií, nejedenkrát zasaženou francouzským vlivem. Vyniká také skvělou osobitou kuchyní.

 6. Dovolená španělskoDetail

  http://1spanelsko.cz
  španělsko je země temperamentu, vášnivého flamenga plného energie a rytmu, písni o španělském hrdinovi Cidovi a světoznámého motta maňana, které lidem připomíná, užívej si života plnými doušky a všechno, co můžeš, odlož na zítra.

 7. Grécko dovolenka lastminuteDetail

  http://www.recko-dovolena-lastminute.cz
  Informácie o Grécku, dovolenka a lastminute do Grécka. Grécké pobrežie je lemované nádhernými plážami. Vnútrozemie i pobrežie mora v Grécku sú pre turistov ideálnym riešením dovolenky. Široká ponuka zájazdov a ubytovania..

 8. Řecko last minute aktuálněDetail

  http://www.recko-last-minute.net
  Zájezdy last minute do Řecka, tipy na levné zájezdy do destinací na řeckých ostrovech jako Kréta, Rhodos, Korfu, Chalkidiki. U nás můžete porovnat dovolenou od více CK a vyhledat správný zájezd do Řecka. Připojeny jsou i základní informace o Řecku.

 9. Dovolená na ostrově Kos v ŘeckuDetail

  http://kos.edovolena.info
  Přečtěte si informace o řeckém ostrově Kos, jaké tu najdete moře a pláže, co čekat za krajinu a jak se tu zabavit. Připojena je aktuální nabídka last minute zájezdů na Kos. I méně známý ostrov může být pro dovolenou zajímavý.

 10. Dovolená na Djerbě v TuniskuDetail

  http://djerba.dovolena-zajezdy.net
  Stránky o dovolené na ostrově Djerba. Informace o Djerbě spolu s fotografiemi z výletů a Tuniska. Najdete u nás i rady na cesty do Tuniska a množství zájezdů ve slevě last minute spolu s informacemi o počasí, moři a plážích.

odkazy 21 - 30 z 36