Vsetko.info » Cestovanie » Informácie o zahraničí

Pridať stránku

Informácie o zahraničí

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Blizky Vychod, vasa brana do ArabieDetail

  http://www.blizkyvychod.eu
  Všetko o krajinách Blízkeho Východu, kultúra, pamiatky, tipy na cestovanie, podujatia, aktuálne dianie. Bahrajn, Cyprus, Egypt, Irán, Irak, Izrael, Jemen, Jordánsko, Katar, Kuvajt, Libanon, Omán, Saudská Arábia, Spojené arabské emiráty

 2. UruguajDetail

  http://www.uruguaj.sk
  Uruguaj (dlhý tvar Uruguajská východná republika) je druhá najmenšia krajina v Južnej Amerika.Uruguaj leží medzi Argentínou a Brazíliou, na juhu ju obmýva Atlantický oceán. Názov Uruguaj znamená rieka farebných vtákov.

 3. ParaguajDetail

  http://www.paraguaj.sk
  Paraguaj je juhoamerický štát ležiaci vo vnútrozemí medzi Brazíliou, Argentínou a Bolíviou. Krajina je bohatá na prírodné zdroje, na svojom území aj najväčší rezervoár pitnej vody. Paraguaj je významným svetovým vývozcom sójových bôbov a hovädzieho mäsa.

 4. IrakDetail

  http://www.irak.sk
  Irak (dlhý názov Iracká republika) sa nachádza v juhozápadnej Ázii na severe Arabského polostrova.Irak susedí s Kuvajtom, Saudskou Arábiou, Jordánom, Sýriou, Tureckom a Iránom. Irak sa delí na 18 provincií - governorátov.

 5. IránDetail

  http://www.iran.sk
  Irán alebo Iránska islamská republika (Džomhúrije ismlamíje Írán), je štát v juhozápadnej Ázii. Krajina bola známa ako Perzia až do roku 1935. Ríša ktorá si v mnohých vojnách po stáročia podmaňovala okolité národy. Perziu dokázali pokoriť Gréci a Alexander Veľký, naopak odolávajú výpadom Mongolov a Turkov.

 6. KuvajtDetail

  http://www.kuvajt.sk
  Kuvajt (Kuwait, Al Kuwayt) sa nachádza na Strednom východe, presnejšie na na severovýchode Arabského polostrova v západnej Ázii. Hlavným mestom krajiny je mesto Kuvajt (Kuwait City).

 7. Cestovné poistenieDetail

  http://www.cestovnepoistenie.com/
  Uzavrite cestovné poistenie cez internet a ušetrite! Vyberte si najlacnejšiu z troch poisťovní pohodlne a rýchlo! Sme tu pre Vás 24 hodín denne. Vyberte si z troch poisťovní - Allianz, Union, Európska cestovná poisťovňa

 8. Dovolená-léto2010.info pri mori dovolenkaDetail

  http://dovolena-leto2010.info
  Tohtoročná letná dovolenka pri mori sa blíži a vy sa už určite rozhodujete či vyraziť navštíviť autom chorvátske apartmány, alebo letecky navštíviť vzdialenejšie destinácie v Egypte, alebo Turecku.

 9. Dovolená-umoře.info Dovolenka 2010 pri moriDetail

  http://dovolena-umore.info
  Tento rok je ten správny čas pre ľudí, ktorí sa chystajú na dovolenku k moru, ale nemajú toľko peňazí na utrácanie. Jedným z dôsledkov hospodárskej kríze je znateľné znižovanie cien všetkých zájazdov cestovných kancelárií.

 10. Dovolenka v ChorvátskuDetail

  http://xchorvatsko.com/
  Všetko čo potrebujete vedieť pred cestou do Chorvátska. Možnosti cestovania a ubytovania. Obľúbené lokality pre turistov. Dovolenka, na ktorú budete ešte dlho v dobrom spomínať.

odkazy 11 - 20 z 36