Vsetko.info » Kultúra » Hudba

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Duo Metropol kapela hudbaDetail

  http://www.metropolmusic.cz
  Duo METROPOL - kapela z Brna, která hraje český a internacionální repertoár - ( od rock´n´rollu, disco hitparády až po českou lidovku ) pro posluchače každého věku z České republiky a zahraničí.

 2. Mp3world.sk - Svet vašich pesničiekDetail

  http://mp3world.sk
  Mp3world.sk je pravidelne aktualizovaný hudobný portál, na ktorom nájdete množstvo pesničiek na stiahnutie, rôznych žánrov a od rôznych interpretov vo formáte mp3.

 3. Slovakmusic - najväčšia databáza slovenskej hudbyDetail

  http://www.slovakmusic.info/
  Vitajte na stránkach slovakmusic.info v najväčšej databáze slovenskej hudby. Nájdete tu slovenských hudobných interprétov (spevákov, speváčky, skupiny) a ich diskografie (albumy, piesne a texty piesní).

 4. Nahrávacie štúdio: PJ SOUND STUDIODetail

  http://nahravaciestudio.sk
  Štúdio je zamerané na tvorbu a zvukový záznam hudby rozmanitých žánrov. Sme schopní zaznamenať 16 zvukových stôp súčasne. Nahrávame digitálne do systému Protools TDM cez 2 AD/DA prevodníky fy. Digidesign IQ 888 24 bit. Analogové nahrávanie - používame 8-stopý profesionálny magnetofón studer A80. Interpreti si môžu vybrať z rôznych mikrofónov od staršej klasiky - Vintage Sennheiser MD 421 60 - 70 roky, AKG D19C - 60 roky, Telefunken, až po súčasné mikrofony - Shure SM57, Shure SM 58, AKG Solidtube atď. Nahrávame cez hi-endový elektrónkový preamp SUMMIT AUDIO, pre gitaristov je isto zaujímavý aparát ORANGE rocker 30 ORANGE box 4×12, fender telecaster USA, efekty Electroharmonix, Fulltone atď. Pre bubeníkov sú k dispozícii vintage sady bicích Roggers 1976 a Premier 1952. Posluch je zabezpečený cez aktívne monitory KRK. Pri mixáži Vašich nahrávok štúdio používa monitory Genelec. Vaše nahrávky zmixujeme podľa požiadaviek cez analógový pult Mackie USA a analógový pult Tascam alebo priamo v Protools. Pre Vaše nahrávky je možné zabezpečiť profesionálny Mastering za pomoci stereo magnetofńu studer A80 za veľmi priaznivé ceny. Ponúkame Vám aj producentské, hudobnícke, skladateľské a textárske služby. Pre Váš projekt vieme zabezpečiť vhodných hudobníkov. Sme schopní vytvoriť na kľúč demosnímky, albumy aj hudbu a texty na reklamné účely.

 5. Hudební magazín Rapstage.czDetail

  http://www.rapstage.cz
  Hudební magazín Rapstage zaměřený na Hip Hop, Grime, House, Dubstep, Drum & Bass, R´n´B a Electro. Najdeš aktuality, články, videoklipy, recenze, akce, fotoreporty a další. Najdete tu mnoho článkov a zaujímavostí...

 6. Robbie Williams | www.RobbieWilliams.skDetail

  http://www.robbiewilliams.sk
  Slovenský web o Robbie Williamsovi, populárnom britskom popovom spevákovi. Príde sa k nám pozrieť, neoľutujete! Novinky, médiá a mnoho ďalšieho, tak veselo klikajte.

 7. Justin bieber - Fanúšikovská stránkaDetail

  http://www.justin-bieber.sk
  Táto stránka je celá o teenager-ovi verejne známemu a to Justinovi Bieberovi.Najdete tu veľké množstvo informácií,videí,pesničiek a veľa iného len o ňom.Nájdete tu aj mnoho vtipného ale aj ohľadom Justina.

 8. Deejay, kameraman, fotograf na spoločenské akcieDetail

  http://www.matoteam.sk
  Mato-Team z Košíc Vám zabezpečí kompletný servis profesionálnych služieb v oblasti foto – hudba - video – ozvučovanie pre Vašu svadbu, stužkovú, rodinné, firemné a spoločenské podujatia a pod., podľa Vašich požiadaviek. Pôsobíme v rámci celého Slovenska. Ponúkame aj možnosť last-minute objednávok. Jednotlivé služby je možné objednať aj samostatne. Serióznosť, zodpovednosť a profesionalita.

 9. basgitarista.sk  - portál pre všetkých basgitaristovDetail

  http://www.basgitarista.sk/
  Portál pre všetkých basgitaristov, správy, fórum, novinky, školy, recenzie basgitár, videá, TABy, informácie o basgitaristoch. Navštívte nás a prečítajte si všetko o basgitaristoch.

 10. Herda Guitars - gitary profesionálovDetail

  http://www.herdaguitars.eu
  Profesionálne akustické a elektrické gitary vyrábané na Slovensku. Opravy hudobných nástrojov. Profesionálne akustické a elektrické gitary vyrábané na Slovensku. Opravy hudobných nástrojov.

odkazy 11 - 20 z 40