Vsetko.info » Služby a obchod » Ostatné

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Eventy, detské programy, firemné akcieDetail

  http://www.prostaff-eventy.sk
  Agentúra PRO-STAFF s.r.o. je eventová agentúra s viacročnou praxou v organizovaní spoločenských a športových podujatí na Slovensku a v zahraničí. Ponúka firmám odbornú spoluprácu pri organizácii eventov, animačných programov pre deti, spoločenských a športových podujatí, firemných teambuildingových akcií alebo rodinných slávností.

 2. Práca v zahraničí- Agenúra Pro-StaffDetail

  http://www.prostaff.sk
  Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, Egypte, na Malte, Cypre a v iných atraktívnych destináciách. Pracovné príležitosti počas celého roka.

 3. Kärcher – čisticí stroje, technikaDetail

  http://www.erpetech-karcher.cz
  Internetový obchod s výrobky Kärcher nabízí spolehlivé a výkonné čisticí stroje, vysavače, myčky, stroje na čištění koberců, podlahové mycí stroje a zametací stroje. Hotelové vysavače jsou vybaveny mikrofiltry pro zachycení velmi malých nečistot a mikroorganismů včetně roztočů. Průmyslové vysavače jsou vhodné pro vysávání hrubých nečistot a kapalin všeho druhu.

 4. Potlač plastových kariet - CardHouse.skDetail

  http://cardhouse.sk/
  Ponúkame riešenie pre identifikácii osôb. Dodáme tlačiareň pre potlač plastových kariet (Zebra, Evolis aj.), alebo vyrobíme karty podľa požiadaviek (čipové karty, vernostná karta apod.).

 5. Tool shopDetail

  http://www.toolshop.sk
  V našej ponuke nájdete elektrické náradie, ručné náradie, extol, fortum, vodovodné batérie, kúpelňové doplnky, náradie pre domácich majstrov ale aj profesionálov...

 6. ObálkyDetail

  http://www.vase-obalky.cz
  Špecializovaný internetový obchod obálkami. Na tomto webu si môžete online vypočítať cenu potlače. Nájdete tu základné obálky, luxusné obálky. Množstevné zľavy a posielaní po celé ČR.

 7. Sklady pro Vás | eSklady.czDetail

  http://www.esklady.cz
  Zaměřujeme se výhradně na sklady, skladové prostory a díky tomu jsme schopni, najít Vám takové prostory pro skladování, které uspokojí Vaše potřeby. Sklady pro Vás | eSklady.cz

 8. Codaart.sk - internetové kníhkupectvoDetail

  http://www.codaart.sk/
  Codaart.sk je internetové kníhkupectvo v Novom Meste nad Váhom, ktoré má aj kamennú predajňu, kde si svoje knihy môžete vyzdvihnúť bez nutnosti platiť poštovné. V ponuke tohto kníhkupectva nájdete knihy typu beletrie a to ako pre deti tak pre dospelých. Naša ponuka ďalej obsahuje hudobné CD médiá s piesňami Vašich obľúbených spevákov. Do kancelárie sa Vám môžu hodiť naše nástenné a stolné kalendáre a tiež mapy. Študenti ocenia odbornú literatúru a učebnice. Pre dospelých ktorí sa chcú tiež vzdelávať je tu populárne náučná literatúra. Codaart.sk kníhkupectvo pre Vás.

 9. Pemic.sk - knižný veľkoobchod zaoberajúci sa distribúciou kníhDetail

  http://www.pemic.sk
  Knižný veľkoobchod Pemic patrí už niekoľko rokov medzi významné tuzemské firmy zaoberajúce sa distribúciou kníh. Za viac ako štyri roky svojej pôsobnosti získal významnú pozíciu na slovenskom trhu s knihami. Z centrálneho skladu v Ostrave a distribučného uzla v Bratislave dodávame knihy do viac ako 250 kníhkupectiev, internetových obchodov a iných obchodných miest na území celého Slovenska. Našou hlavnou výhodou je šírka sortimentu, ako aj rýchlosť dodávky. Knižný veľkoobchod Pemic, s.r.o. dodáva knihy do 24 hodín od prijatia objednávky do ľubovoľného obchodného miesta na Slovensku.

 10. Perspektivní nabídky práceDetail

  http://www.prace-nabidky.cz
  Nabídka perspektivní práce s možností kariérního růstu. Nabídka je časově neomezena. Možnost práce z domu a vytvářet si tým spolupracovníků. Využijte naší nabídku práce. Pro kontakt můžete využít náš kontaktní formulář. Nabídky práce po celé ČR.

odkazy 481 - 490 z 507