Vsetko.info » Zdravie » Ostatné

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Cviky na chudnutieDetail

  http://www.cvikynachudnutie.eu
  Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát.

 2. Muži a ich vlasyDetail

  http://www.schwarzkopf.sk/
  Aj muži sa môžu starať o svoje vlasy. Šampóny pre mužov, produkty na podporu rastu vlasov, či rôzne stylingové produkty, aspoň niečo z toho musí mať každý chlap. Vlasy sú totiž jednou z vecí, ktoré ženy na mužoch zaujmú.

 3. Varime-dietne.sk - zoznam najznámejších diét, recepty a vaše názoryDetail

  http://varime-dietne.sk
  Diéty, diéty ..., každý kto má dáke to kilečko navyše sa vrhne na pohyb a diétu. Nie všetky redukčné stravovania sú však na chudnutie vhodné. Určite ste už počuli o narušení metabolizmu či jojo-efekte. Na našej stránke vám prinášame súhrn známych i menej známych diét, čo najviac informácií o nich, recepty a suroviny ktoré by ste mali/nemali požívať počas tej alebo onej diéty.

 4. Portál nielen o zdravíDetail

  http://www.pronaturalia.eu
  Portál o netoxických zdravotných alternatívach, ktoré vám lekár nikdy nepovie. Očkovanie, či ruská ruleta s našimi deťmi a iné chyby, čo robíme na deťoch. Jedy, čo do seba denne dávame versus fit na celý život za lacnú babku.

 5. HomeopatiaDetail

  http://www.homeopath.eu
  Homeopatické konzultácie chronických a akútnych ochorení. Čistá klasická homeopatia podľa S. Hahnemanna. Individuálny a vysoko profesionálny prístup.

 6. Rady a tipy na pleťové maskyDetail

  http://mnau.sk/rychle-domace-pletove-masky/
  Chcete mať skvelú pokožku? Prečítajte si naše rady a tipy ako si spraviť doma pleťovú masku - ktorá maska vam pomože pri vašich ťažkostiach.

 7. SOLAR-TRADE - Predaj solárií a opaľovacej kozmetikyDetail

  http://www.solar-trade.sk
  Ponúkame nové ale aj použité soláriá a taktiež solária "ušité Vám na mieru podľa Vaších predstáv". Poskytujeme pomoc pri vytváraní dizajnu, pri montáži a samozrejmosťou je servis a predaj náhradnych dielov. Ďalej máme pre Vás v ponuke trubice, kozmetiku a iné.

 8. Informacie o laserovej medicíneDetail

  http://www.laserovamedicina.sk
  Stránka poskytuje informácie o laserovej medicíne a popisuje jednotlivé zákroky, ktoré možno pomocou laserovej medicíny vykonať.Poskytujeinformácie o druhoch laserov použitých v laserovej medicíne.

 9. Avelane - klinika plastickej chirurgieDetail

  http://www.avelane.com
  Avelane clinic je moderná klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny, ktorá svojím vybavením spĺňa kritériá zariadenia na európskej úrovni. Strávte s nami čas v príjemnom prostredí našej kliniky, kde nič nie je ponechané na náhodu.

 10. Doktorka.cz - o zdraví a kráseDetail

  http://www.doktorka.cz/
  Doktorka.cz populárnym spôsobom zoznamuje verejnosť s možnosťami, ako zlepšiť zdravotný stav. Zameriava sa na holistický prístup a doplnkové terapie. Články o zdraví a zdravej výžive, kozmetike, psychológiu, vzťahoch, zdravom pohybe..

odkazy 11 - 20 z 59