Vsetko.info » Zábava a Hobby » Hry a hranie

Pridať stránku

Hry a hranie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Hry na PC a konzole - GameSale.czDetail

  http://www.gamesale.cz
  Špecializovaný herný obchod, kde nájdete len výber kvalitných hier pre PC a konzole Xbox 360, Playstation 3 a PSP. Nekvalitné hry u nás nemajú šancu a preto ich na gamesale nehladajte. Ku každej hre u nás nájdete spústu doplňujúcich informácií, vrátane videotrailerov a recenzií. Všetky hry Vás naviac iste prekvapia svojou nízkou cenou, za za ktorú ich na GameSale zaobstaráte.

 2. Transformers hry onlineDetail

  http://transformershry.sk
  Transformers hry sú určené najmä pre fanúšikov populárnych hračiek transformers alebo filmovej trilógie. V transformers hrách sa rovnako ako vo filme ocitnete vo svete, kde proti sebe bojujú Autoboti a Deceptikoni.

 3. Mario hry zadarmoDetail

  http://mariohry.sk
  Inštalatér Mario je populárny hrdina stejnojméných hier. Hry mario patrí medzi tzv skákačky. Vašou úlohou teda je proskákat sa cez rozličné prekážky a nepriateľov až do cieľa a zachrániť pohľadnú princeznú.

 4. Lego hraDetail

  http://legohry.sk
  Lego hry sú veľmi obľúbeným typom online hier. Sú popární najmä medzi deťmi, ale niektoré lego hry zaujať i dospelých. Lego hry zastrešujú celé spektrum žánrov, nájdeme medzi nimi akcie závidia, logické hry, ...

 5. SNGstrategy.sk - pokrové stratégie ako vyhrávaťDetail

  http://www.sngstrategy.sk
  Prvý poker web v Čechách a na Slovensku špecializovaný na stratégie ako porážať Sit & Go turnaje. Najlepší SNG hráči v CZ/SK vás naučia ako si zarábať pokrom. Na webe nájdete okrem strategických článkov a videí aj exkluzívne súťaže.poker, pokrové stratégie, ako vyhrávať v pokri, sit and go, sng

 6. Hannah montanaDetail

  http://hannahmontanahry.com
  Hranie už nie je iba doménou chlapcov, a preto sa tvorcovia hier snažia vytvoriť hry špeciálne pre dievčatá. Do tejto kategórie potom iste patrí aj Hannah Montana hry, ktoré ťažia z obľuby známeho detského seriálu.

 7. Rímske ImpériumDetail

  http://rimske-imperium.sk/
  Zamýšľate sa nad svojimi najhlbšími túžbami? Ponúka Vám tento svet realizáciu Vašich túžob? S údivom a bez dychu sledujete svet v historickom filme? Svet, kde hrdosť, česť a sláva niečo znamenajú? Nečakajte už ďalej a Vaše túžby vnorte do Vašich činov! Ponorte sa do strategickej hry s tímovým nádychom. Ponorte sa do Rímskeho Impéria!

 8. MahjongDetail

  http://mahjonghry.sk
  Mahjong hry patrí v súčasnosti medzi najpopulárnejšie typ hier. Pričom sú radené medzi logické hry. Mnoho ľudí si na Mahjong hrách obľúbilo hlavne jednoduchosť princípu hry a pritom obtiažnosť ich dokončenie.

 9. Auta onlineDetail

  http://autahry.sk
  Zahrajte si zábavné a adrenalínové automobilové preteky online úplne zadarmo. V závodných automobilových hrách je úlohou hráča poraziť protivníkov, zdolať náročnú trať alebo dôjsť do cieľa v stanovenom čase.

 10. Hry zadarmoDetail

  http://onlinovky.sk
  Zahrajte si najnovšie online hry na vašom internetovom prehliadači zdarma a bez nutnosti čokoľvek inštalovať. Na našich stránkach nájdete pravidelne novú porciu kvalitných hier, ktoré vám zaručene vylepší náladu.

odkazy 11 - 20 z 78