Vsetko.info » Vzdelávanie » Materské školy

Pridať stránku

Materské školy

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Jasličky Brno - jasle pre deti v BrneDetail

  http://jeslickybetynka.cz/
  Jasličky Brno pre deti s rozšírenou výučbou detí o cudzím jazyky. Filozofiou našich jaslí v Brne je šťastné, usmievavé dieťa a spokojní rodičia. V harmonickom a podnetnom prostredí zaistíme všestranný rozvoj Vášho dieťatka.

 2. Najlepšie pre detiDetail

  http://najlepsiepredeti.sk
  Stránky pre všetkých, ktorí sa starajú o deti do 4 rokov a chcú čas s nimi stráviť hravo a tvorivo. Ponúkame dramatizácie rozprávok, príbehy a veršíky pre deti, rolové hry a iné aktivity, ktoré by mohli obohatiť svet najmenších

 3. Škôlka Klub Bystrý rozumčekDetail

  http://bystryrozumcek.sk
  Klub “Bystrý rozumček” nie je len miestom, kde sú zabezpečované fyzické potreby dieťaťa, ale najmä miestom jeho všestranného rozvoja. Počet deti v našom klube je striktne limitovaný (max.10),  čo nám umožňuje pristupovať ku každému dieťaťu individuálne,podľa jeho potrieb.

 4. Jasle Bratislava - Veselá včielkaDetail

  http://www.veselavcielka.sk
  Detské súkromné jasle v Bratislave, Veselá včielka. Sme tu pre všetky deti od 18 mesiacov do 3 rokov. Ponúkame rôzne kreatívne kurzy pre deti, ako poznávanie, vzdelávanie, tvorenie apod.

 5. Materská školaDetail

  http://materskaskola.sk
  Distribútor výchovných pomôcok do materských škôl - pracovné zošity, didaktické hry, tematické hry, výtvarné pomôcky, športové potreby, hudobné nástroje, detské ihriská, detské kútiky, nábytok. Vydavateľstvo a predajca pracovných zošitov pre deti od 3 - 7 rokov.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 5 z 5