Vsetko.info » Vzdelávanie » Kurzy a školenia

Pridať stránku

Kurzy a školenia

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. MBA Marketing a komunikaceDetail

  http://www.mba-komunikace.com
  Nabízíme program Executive MBA Marketing a komunikace. Jeho cílem je zajištění odborné průpravy pracovníků komunikačních a public relations pracovišť. V obecném základu účastníci získají znalosti z oblasti managementu, psychologie, práva apod. V odborné části programu získají teoretické a praktické poznatky z oblasti marketingu a komunikace.

 2. MBA Personální řízení - LIGSDetail

  http://www.mba-personalistika.com
  Cílem programu MBA Personální řízení je rozšíření odborných znalosti účastníků v oblasti řízení lidských zdrojů. Kromě všeobecných manažerských předmětů jsou hlavní součástí specializované předměty, jako např. Plánování a rozvoj lidských zdrojů, Získávání a výběr nových zaměstnanců, Firemní kultura atd.

 3. Objavte nový životný štýl šťastie!Detail

  http://www.prezit-rozvod.sk/
  Prvá inšpirácia k šťastiu. Kniha s osobným príbehom, kde riešenie prinieslo otvorenie sa pravde o sebe.To najťažšie mi dalo to najkrajšie: Silu a odvahu hľadať svoje šťastie. A to mi dalo životný štýl šťastie!

 4. MBA,LLM - London Business ClubDetail

  http://www.lbclub.info
  London Business Club je místem pro vzájemné poznávání, výměnu názorů a zkušeností. Podporuje osobní i profesní růst. Svým členům mnoho zajímavých výhod, jako např. vydání a roční vedení kreditní karty Diners Club/ČSA zdarma, využívání přenosné karty pro dvě osoby na golfové hřiště Karlštejn, účast na praktických manažerských trénincích za zvýhodněnou cenu, zasílání časopisu LIGS Info atd. London Business Club je místem pro vzájemné poznávání a výměnu názorů.

 5. XANADU muzikalové štúdioDetail

  http://www.xanadustudio.sk
  Činnosťou združenia je odborná príprava a lektorská činnosť formou krúžkov (školský rok) a kurzov (letné mesiace) zameraných na MUZIKÁL (spev, tanec, herectvo) pre začiatočníkov i pokročilých.

 6. Kurz prvej pomoci, Prvá pomoc pri, kurz ppDetail

  http://www.kurzprvejpomoci.sk/
  Kurz prvej pomoci pre Vás! Bezkonkurenčne profesionálne, rýchlo a za super cenu! Kvalitné kurzy prvej pomoci pripravené pre Váss

 7. Opatrovateľský kurz,Opatrovateľské kurzy,Kurzy opatrovania,Červený krížDetail

  http://www.opatrovatelskykurz.com
  Akreditované opatovateľské kurzy - kvalitne, rýchlo len 24 dní, už od 190 EUR, certifikát v Sj a Nj.Aj vo vašom meste.

 8. Opatrovateľské kurzy VaV,kurzy opatrovania VaVDetail

  http://www.vavslovakia.sk
  Opatrovateľské kurzy,kurzy nemčiny pre opatrovateľky,vzdelávacie,rekvalifikačné kurzy.Práca opatrovateľky,Aupair. Ponúkame širokú škálu kurzov, ktoré prispôsobujeme potrebám trhu práce

 9. Opatrovateľský kurz spoločnosti BM WORK AGENCY!!!Detail

  http://www.kurzopatrovania.sk
  Opatrovateľský kurz v Trenčíne, Bratislave, Malackách, Banskej Bystici, Nitre, Prievidzi, Prešove a ďalších 22 miestach,Kurz opatrovania pre opatrovateľky, ktoré chcú pracovať na tejto pozícii doma alebo v zahraničí. Opatrovateľský kurz za najnižšie ceny, v rozsahu 230 hodín, kniha Nemčina pre opatrovateľky zdarma. Opatrovateľský kurz organizujeme na celom území Slovenska. Certifikát z opatrovateľského kurzu vydávame v SJ a NJ, možnosť získať prácu opatrovateľky v zahraničí.

 10. Vozíky-školeniaDetail

  http://www.voziky-skolenia.sk
  Školenia pre vedenie motorových vozíkov všetkých tried, Školenia bezpečnostných technikov. Výroba a predaj pracovného oblečenia a ochranných pomôcok. Výroba rôznych tabuliek (bezpečnostné, informatívne, príkazové, zákazové)

odkazy 11 - 20 z 35