Vsetko.info » Služby a obchod » Záhrada a kvety

Pridať stránku

Záhrada a kvety

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Internetový obchod Záhradná technikaDetail

  http://www.zahradna-technika.eu/
  V našej ponuke nájdete širokú ponuku nástrojov, ktoré Vám uľahčia prácu v záhrade alebo na lúke. Či už patríte k hobby záhradkárom alebo profesionálnym pracovníkom, ste na správnom mieste. Naša záhradná technika je pravou rukou každého záhradkára a pomáha aj na tých najkritickejších miestach vo Vašej záhrade.

 2. DOLMAR - TUMASERVICE - motorové pily a přístrojeDetail

  http://www.tumaservice.cz/
  Prodáváme motorové pily a přístroje DOLMAR (SACHS DOLMAR), MAKITA. Nabízíme křovinořezy, sekačky, náhradní díly a příslušenství. Poskytujeme servis a provádíme brušení řetězů.

 3. Ing. Zdeněk Śindelář - LesákDetail

  http://www.lesak-sindelar.cz/
  LESÁK nabízí sortiment výrobků firem HUSQVARNA, JOHNSERED, FLYMO, HITACHI od profesionálních až po stroje a nářadí pro volný čas našich zákazníků pro práci v lese, parcích, tak i v zahradách. Sortiment výrobků je široký a zahrnuje modely pro profesionály stejně jako pro náročné uživatele, kteří je využívají ve svém volném čase.

 4. KrovinorezDetail

  http://www.krovinorez.eu/
  Potrebujete výkonný krovinorez pre úpravu záhrad, lúk alebo lesov? Ste na správnej adrese! V našej ponuke nájdete kvalitné krovinorezy, vyžínače a plotostrihy od renomovaných spoločnosti Husqvarna, Jonsered a Partner, ktoré uspokoja všetky Vaše potreby.

 5. Kvetynárstvo HanikDetail

  http://www.kvetyhanik.sk
  Ponúkame svadobné kytice a výzdobu, kvety, ovocné a okrasné dreviny, vence, kahance, darčekové predmety, výrobky z prútia, záhradkárske náradie. Donášková služba.

 6. Sloboda Jozef - J.S. Garden ART projectDetail

  http://www.zahradanakluc.sk/
  Projekty a realizácie záhrad na kľúč. 3D záhradné projekty s panoramatickým náhľadom. Foto vizualizácie z aktuálnych fotografií. Virtuálna prechádzka Vašou budúcou záhradou. Automatické závlahy Hunter a Toro so zľavami až 30% - projekty a cenové ponuky k závlahám zdarma. Okrasné jazierka od terénnych úprav, po výsadbu rastlín a zarybnenie. Revitalizácie, rekonštrukcie a údržby starých záhrad. Najlepšie ceny v regióne.

 7. Doma v záhradeDetail

  http://www.domavzahrade.sk
  Služby v odbore záhradnej architektúry a sadovníctva. Pomáhame pri riešení úprav okolia rodinných domov, záhrad, bytových domov, okolia firiem a verejných priestranstiev. Realizujeme automatické závlahy, záhradné stavby, pergoly, altánky, terasy, dlažby, chodníky, cestičky, skalky, jazierka, fontánky, záhradné osvetlenie a iné.

 8. DOLMAR - lesná a záhradná technikaDetail

  http://www.dolmar-tisnov.cz
  Lesná a záhradná technika Dolmar. Ponúkame motorové píly, krovinorezy, kosačky, traktory, vyžínače, nožnice na živé ploty, rozbrusovacie píly, fúkače a prevzdušňovače. Zabezpečujeme predaj aj odborný servis.

 9. AZ Zahrada - Zavlažovacie systémyDetail

  http://www.azzahrada.cz
  Automatické zavlažovacie systémy – komplexná realizácia závlah, autorizovaný servis. Závlahové systémy Hunter pre záhrady všetkých veľkostí, parkov, futbalové, basketbalové, tenisové a iné športové hriska. Predaj a inštalácia automatických kosačiek.

 10. Zahrada Rozkoš - vše pro zahraduDetail

  http://www.zahrada-rozkos.cz
  Nový internetový obchod Zahrada Rozkoš, kde naleznete vše pro zahradu a veškerou zahradní techniku. Našimi předními dodavateli jsou Husquarna, Partner, Jonsered nebo Fiskars. V našem internetovém obchodě naleznete vše od nůžek na růže po traktory

odkazy 21 - 30 z 42