Vsetko.info » Služby a obchod » Remeslá

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Sklenárstvo GajdošíkDetail

  http://www.sklenarstvogajdosik.sk
  Naša firma sa špecializuje na zasklievanie balkonov, okien, dveri, logii. Montážou, rezaním, brúsením, vrtaním, lepením zrkadiel, výrobou akvárií, terárií, poličiek, stolových tabúl a nábytkového skla.

 2. Podlahy Spáčil - podlahářstvíDetail

  http://www.podlahyspacil.cz
  Nabízíme odbornou pokládku podlahových krytin. Dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, linoleum, marmoleum, vinylové podlahy, pvc, OSB desky, obložení schodů, samonivelační stěrky. Renovace parket, palubky. Venkovní terasy a vizualizace interiérů. Přírodní linoleum: Forbo-Marmoleum, Tilo Lino, Haro linnet, Domestic Tilolino, čistá podlaha z přírodních materiálů, pochází od rakouského výrobce, který jako jeden z prvních začal vyrábět přírodní linoleum stylem plovoucí podlahy pro plovoucí pokládání.

 3. Lussy's CraftDetail

  http://www.lussyscraft.sk
  Internetový obchod s ručne vyrábanými darčekmi a dekoračnými predmetmi. Predmety sú ručne maľované a zdobené servítkovou technikou - krabičky, kvetináče, vázy..

 4. Magazín - vestavěné skříně na míruDetail

  http://www.skrine-vestavene.com/
  Skříně na míru nebo vestavěné skříně, tato slova lze opsat mnohými způsoby, důležité však je, co se pod nimi ukrývá. Moderní vestavěné skříně jsou úložné prostory, které jsou chytře implementovány do prostoru, kde využívají i sebemenší kout, který by jinak zel prázdnotou.

 5. Vestavěné skříně a infrasauny - magazínDetail

  http://www.vestavene-skrine-infrasauny.cz/
  Chodíte z práce unavení a toužíte jen po trošce odpočinku? Pak zvažte pořízení sauny. Infrasauna je totiž prostředkem, který dokáže zrelaxovat vaše tělo a uvolnit Vaši mysl po celém dni v práci. Náš magazín Vám rád poradí s výběrem infrasauny nebo vestavěné skříně.

 6. Rytectví & KnihařstvíDetail

  http://www.rytci.cz
  V současné době provádíme vazbu a převazbu knih, časopisů a novin. Provádíme popis laserem na sklo, dřevo, kovy a plasty, také se zabýváme Výrobou hořčíkových štočků. Hořčíkové štočky se vyrábí ve třech tloušťkách materiálu a to 1,75mm, 3mm, 7mm

 7. Kamenárstvo ID STONE s.r.o. v PopradeDetail

  http://www.id-stone.sk
  Firma ID Stone s.r.o. z Popradu je významným spracovateľom kameňa. Vyrába: náhrobné pomníky, kuchynské dosky, kúpeľne, krby, schody, parapety, dlažby, obklady stien, dlažbové kocky a dosky

 8. Elektrikar-Ostrava,elektroinstalaceDetail

  http://www.elektrikar-ostrava.cz
  Nabízíme profesionální domovní a bytové elektroinstalace, elektromontáže, elektropráce, elektronické zabezpečovací systémy a drobné zámečnické práce.na prováděné práce jsme vybaveni potřebným proškolením, technickým vybavením a více než dvacetiletou praxíodborná osvědčení vlastníme ke všem našim činnostem

 9. Krby MoravaDetail

  http://www.krbymorava.cz
  Stavby krbů a kamen po celé ČR. Stavby krbů realizujeme již od roku 1999. Návrh stavby krbů Vám zpracujeme včetně cenové kalkulace zdarma. Prodej krbových vložek, krbových kamen a příslušenství. Prodej palivového dřeva do krbu. Navštivte naše krbová studia.

 10. Zelená úsporámDetail

  http://www.zelena-usporam-okna.cz/
  Program dále podporuje využívání obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech a tím chrání životní prostředí. Státní podpora je zaměřena na projekty na území České republiky a doba programu je časově omezena.

odkazy 21 - 30 z 37