Vsetko.info » Služby a obchod » Remeslá

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Fotoateliér SilvanoDetail

  http://www.silvano.cz
  Zhotovení amatérských zakázek do 1 hod. bez příplatku, Ateliérová fotografie, Reportážní fotografie, Průkazová fotografie, Svatební oznámení, Kalendáře, Novoročenky, Diplomy, Vizitky, Velkoplošný tisk a laminace (60 cm x nekonečno), Kopírování, Scanování, Grafické práce. Hlavní provozovnu naleznete v Novém Bydžově.

 2. Prenájom kontajnerov, skladové kontajneryDetail

  http://www.algeco.sk
  Spoĺočnosť Algeco ponúka prenájom kontajnerov, obyvatelné kontajnery, skladové kontajnery, sanitárne kontajnery, predaj kontajnerov, stavebné bunky, vybavenie staveniska, kancelárske priestory a montované zostavy.

 3. SV-KlimatizácieDetail

  http://www.sv-klimatizace.sk
  Ponúkame klimatizácie do bytov, domov či kancelárií. Ponuku dopĺňajú mobilné klimatizácie. Klimatizácie LG, Panasonic, Toshiba, Sinclair a Midea. Doprava a montáž s vedením do 5 m po celej SR zdarma.

 4. Výškové práce Araneuss - Pavel DotzauerDetail

  http://www.vyskove-prace-araneuss.cz
  Zajišťujeme kompletní výškové práce pomocí horolezecké techniky v rozsahu od drobných prací po komplexní výškové rekonstrukce. Realizujeme montážní, stavební, údržbové a úklidové práce v těžce přístupných místech. Zajišťujeme kácení stromů, opravy a nátěry fasád domů, opravy dilatačních spár domů.

 5. Jan Bašta - elektrikářiDetail

  http://www.elektrikari-basta.cz
  Zajistíme běžné opravy a údržba elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací domů, bytů a objektů, připojení elektrospotřebičů, elektrorevize, rozvody TV antén, domácích videotelefonů, počítačové sítě, strukturované kabeláže.

 6. Martin Řeřicha - PlynbestDetail

  http://www.plynbest-plynove-kotle.cz
  Zajistíme Vám všechny práce při údržbě, servisu a revizi plynových kotlů a plynových spotřebičů. Zajistíme montáž nových plynových spotřebičů - topidla, sporáky, kotle, ohřívače vody, demontáž a likvidace starých plynových spotřebičů, záruční a pozáruční autorizovaný servis plynových kotlů a ohřívačů vody.

 7. Truhlářství Jaroslav BudkaDetail

  http://www.truhlarstvi-budka.cz
  Zakázkové truhlářství nabízí trzhlářské práce a výrobu na zakázku. Vyrábíme kuchyňské linky, nábytek, vestavěné skříně, dveře, obklady, schody, pergoly. Výroba a instalace interiérů na zakázku.

 8. Tomáš Jeřábek - zasklívání balkónů a žaluziíDetail

  http://www.bydlenijerabek.cz
  Dodávky a montáže zasklívacích systémů pro lodžie domů, teras a dalších kompletů, dodávky dveří a zárubní SAPELLI, Vestavěné skříně na míru, Bezpečnostní dveře Bedex, Pokládka a prodej podlah, Obklady a dlažby, Dodávka a montáž žaluzií.

 9. Malování pokojů – Pavel HuňáčekDetail

  http://www.malovani-hunacek.cz
  Nabízíme malování stěn bytů a kanceláří, oprava poškozeného štuku, strhání starých tapet, štukování panelových zdí, tapetování, malování speciálních barev a designů.

 10. Jan Růžek – malíři pokojůDetail

  http://www.leskmaliri.cz
  Nabízíme kompletní bytový servis, malování pokojů, štukování, kladení koberců a podlahových krytin, nátěry fasád, tapetování, úklid domácností a další služby.

odkazy 11 - 20 z 37