Vsetko.info » Služby a obchod » Ozvučenie a osvetlenie

Pridať stránku

Ozvučenie a osvetlenie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Power laserDetail

  http://www.powerlaser.sk
  Ponúkame kvalitné lasery za bezkonkurenčné ceny na slovenskom trhu. V ponuke máme značkové lasery Firedragon a Jetlasers. Laserové show s vysokým výkonom 5000-10000mW. Komplet laserové príslušenstvo.

 2. IrysonDetail

  http://www.iryson.com
  Ponúkame kompletný sortiment vysokokvalitnej Hi-Fi a High-End audiotechniky do domácností prakticky každému, podľa jeho individuálnych požiadaviek. V stálej ponuke sú aj hudobné nosiče. LP, CD, SACD a DVD-Audio disky, ponúkajúce na výber klasickú hudbu, jazz, new age od audiofilských vydavateľstiev.

 3. Uni Light, svietidla BratislavaDetail

  http://www.unilight.cz
  Predajňa moderných svietidiel renomovaných svetových výrobcov Flos, Artemide, Jan, DAB atd, návrhy a realizácia osvetlenia, ľad osvetlenie a stmievače osvetlenia Lutron.

 4. Boss Audio SystemsDetail

  http://www.bossaudio.sk
  Vitajte v internetovom obchode Americkej značky s viac ako 20 ročnou históriou. Produkty Boss Audio sa vyznačujú výborným designom a prijateľnou cenou. V prípade, že hľadáte audio alebo video pre Vaše auto, Boss Audio je tá správna voľba.

 5. Svítidla EgloDetail

  http://www.svitidla-eglo.com
  Eshop zaměřený na prodej svítidel a osvětlení rakouského výrobce EGLO. Prodáváme lustry, lampy, lampičky, nástěnná svítidla, bodovky, dětská svítidla, moderní a designová svítidla....

 6. Ataksound.skDetail

  http://www.ataksound.sk
  Naša firma sa zaoberá predajom profesionalneho audia a ozvučovaním kultúrných a spoločenskych podujatí. Ponúkame DJ SD prehrávače, DJ systémy, DJ mixpulty, reproduktory, zosilovače, mikrofóny, slúchadlá, hotové káble, rozhlasové ústredne a príslušenstvo,100 V skrinky, powermixy, PA zosiľňovače s mixom, ekvalizéry – procesory, bezdrôtové mikrofóny konektory ...

 7. PP Production, s.r.o.Detail

  http://www.ppproduction.sk
  Ozvučenie, osvetlenie kultúrnych podujatí, zastrešenie, pódia, stany, technický servis. Zabezpečenie moderátora, DJ-ov, umelcov na firemné party, športové hry, ale aj male oslavy, svadby, stužkové.Predaj ozvučovacej, svetelnej techniky a dekorácií do diskobarov. Organizovanie svadobnej zábavy. Ozvučenie osvetlenie, hudba , moderovanie. Organizovanie svadobných tradícii, svadobné súťaže, rôzne prekvapenia.

 8. Svietidlá a osvetlenie DeltalightDetail

  http://www.svietidla-deltalight.sk/
  Svietidlá Deltalight - predaj designových svietidiel a osvetlenia značky Deltalight. Praktické informácie a rady, stovky fotografií realizácií pre Vašu inšpiráciu. Široká ponuka LED svietidiel a svetelných profilov, bodovky, reflektory a ďalšie...

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 8 z 8