Vsetko.info » Služby a obchod » Finančnícstvo

Pridať stránku

Finančnícstvo

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Účtovníctvo a daňové priznanie BratislavaDetail

  http://www.vrbka.sk
  Potrebujete kvalitné vedenie účtovníctva? Ani vy nestíhate sledovať neustále legislatívne zmeny, ktoré sa dejú v ekonomickej oblasti? Ak ste odpovedali ÁNO, tak naša firma VRBKA, spol. s r.o. - účtovníctvo Bratislava – je to správne riešenie.Potrebujete kvalitné vedenie účtovníctva? Ani vy nestíhate sledovať neustále legislatívne zmeny, ktoré sa dejú v ekonomickej oblasti? Ak ste odpovedali ÁNO, tak naša firma VRBKA, spol. s r.o. - účtovníctvo Bratislava – je to správne riešenie.

 2. Účtovníctvo a daňové priznanie PopradDetail

  http://www.uctovnictvo-tatry.sk
  Hľadáte kvalitné účtovnícke služby? Chceli by ste kompletne zastrešiť Vašu ekonomickú agendu v rámci firmy? Účtovnícka kancelária - Božena Vešelényiová, ktorej sídlo sa nachádza v Tatranskej Lomnici, Vám ponúka svoje služby v Poprade a okolí.

 3. Povinné ručení online z pohodlí domovaDetail

  http://www.povinnerucenionline.com
  Sjednat levně povinné ručení se dnes bez internetu neobejde. Online můžete získávat informace o ručení a díky tomu výrazně ušetřit. Nemusíte nikam chodit ani nikam volat. Stačí sednout k internetu a napsat pár čísel a písmen. Stačí využít naší kalkulačky povinného ručení. Vybere vám pojištění z desítek tisíc variant, srovnáme vám vybrané povinné ručení online pěkně pod sebe a vy si můžete vybrat to, které vám nejvíce vyhovuje a to si sjednat. Stačí se řídit jednoduchými instrukcemi.

 4. www.ruceni-nejlevnejsi-povinne.czDetail

  http://www.ruceni-nejlevnejsi-povinne.cz
  Nejlevnější povinné ručení v Čechách máte možnost uzavřít i vy, pokud si vyzkoušíte naší online kalkulačku povinného ručení a zadáte do ní údaje z vašeho velkého technického průkazu vozidla. Jde to jednoduše během 2 minut. Není důvod platit povinné ručení dráž než je třeba. Naprogramovali jsme nástroj, který vám udělá srovnání povinného ručení od pojišťoven na českém trhu a najde to nejlevnější. Během několika minut máte nové povinné ručení, levnější než dosud, z komfortu vašeho soukromí, bez otravování se a handrkování s pojišťovacím poradcem nebo pojišťovnou.

 5. Pôžičky investície nehnuteľnosti - KM ServisDetail

  http://www.km-servis.cz
  Poskytujeme finančné pôžičky od 5.000 Kč - 3.000.000 Kč prevažne fyzickým osobám. Ďalej ponúkame finančné, daňové a účtovné poradenstvo vrátane vedenia účtovníctva. Investorom ponúkame zhodnotenie 7% ročne ich vkladu..

 6. FINANCIER, s.r.o.Detail

  http://www.pojisteniodpovednosti.info
  Uzavřete pojištění odpovědnosti online přes internet a ušetřete čas a peníze. Z pohodlí domova můžete uzavřít povinné ručení, nebo pojištění odpovědnosti občanů v běžném životě, zaměstnání či podnikání. Srovnání pojišťoven. Návod jak získat levnější pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Asi málokomu se chce za povinné ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) platit více, než je třeba.

 7. Hypotekárna Kalkulačka skDetail

  http://www.hypotekarnakalkulacka.sk
  Online hypotekárna kalkulačka na výpočet hypotekárnych úverov a HTML hypotekárna kalkulačka na tvoj web. Poskytujeme BEZPLATNÉ úverové poradenstvo a sprostredkovanie.

 8. Pojištění vozidel onlineDetail

  http://www.vozidel-pojisteni.eu
  Web je určen všem, kteří si chtějí pojistit vozidlo online. V pojištění vozidel rozlišujeme povinné ručení (tzv. zákonné pojištění vozidel) a havarijní pojištění, které je nepovinné.

 9. Investičné zlato a striebro – SILVER-GOLD.CZDetail

  http://www.silver-gold.cz
  Ponúkame investičné zlaté a strieborné zliatky a mince z celého sveta vhodné na uchovanie hodnoty vášho majetku. Zasielame na dobierku i na Slovensko. Rychlé a diskrétné dodanie.

 10. Katastrální úřadDetail

  http://www.katastralni-urad.eu
  Evropský katastrální úřad reprezentuje podrobný seznam pracovišť katastrálního úřadu České republiky. Cílem je, aby návštěvníci internetu mohli používat jednoduchý navigátor, který jim umožní snadnou orientaci mezi adresami jednotlivých katastrálních úřadů. Portál Katastrálního úřadu rovněž přináší hodnotné odkazy na služby v oblasti obchodu s nemovitostmi jako jsou realitní kanceláře, přímí prodejci nemovitostí a finanční poradci. Rovněž můžete použít on-line aplikace Katastr nemovitostí nahlížení, k získávání podrobných informací o nemovitostech.

odkazy 11 - 20 z 145