Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Stavebné rozpočty rýchlo a profesionálneDetail

  http://www.stavebne-rozpocty.sk/
  Tvorba stavebných rozpočtov, príprava a realizácia stavebnej výroby, zastupovanie klientov pri stavebnom konaní a kolaudácii diela a realizácia inžinierskych činností pri príprave realizácie stavieb.

 2. Skládka stavebného odpaduDetail

  http://www.stavebny-odpad.sk/
  Skládka stavebného odpadu, stavebnej sute, betónu, asfaltu a tehál. Recyklačné centrum, mobilná drvička betónu ponúkajúca predaj recyklátu, zeminy, hliny a asfaltu.

 3. Stropní podhledyDetail

  http://www.podhledy-renovace.cz
  Plánujete rekonstrukci bytu či domu, jejíž součástí bude i rekonstrukce stropu, který je vysoký, popraskaný nebo obložený dřevem? Stropní podhledy Portas jsou ideálním a bezúdržbovým řešením. Plánujete rekonstrukci bytu či domu, jejíž součástí bude i rekonstrukce stropu, který je vysoký, popraskaný nebo obložený dřevem?

 4. ideálne bývanie, s.r.o.Detail

  http://www.idealnebyvanie.sk
  Projektovanie a výstavba rodinných domov.Kompletné riešenie výstavby bývania s dôrazom na Vaše individuálne potreby.Bývanie riešime vo fázach:pozemky,financovanie,projekt, výstavba.

 5. Interiérové dvere ZlomekDetail

  http://www.zlomek.sk
  Interiérové dveře a zárubně, posuvné dveře, skládací dveře, protipožární dveře, celoskleněné dveře, široká nabídka dekorů, rychlé dodací lhůty. Výroba, prodej, montáž, servis. Český výrobce z Hodonína. Prodejna - Račianská 72, Bratislava

 6. Prírodný štiepaný obkladový kameňDetail

  http://www.stipanykamen.cz/
  Štiepaný kameň je veľmi atraktívny druh obkladového materiálu. Záhrada či terasa bude vďaka tomuto typu obkladového kameňa pôsobiť prirodzene a zároveň dekoratívne. Spracovávame ručne štiepaný alebo formátovaný prírodný kameň.

 7. DURABAU s.r.o. / Stavba v rukách expertovDetail

  http://www.durabau.sk
  Stavebné práce, stavebná činnosť, výstavba domov, výstavba, rekonštrukcia, výstavba hál, výstavba budov, sanácie múrov, sanácie zosuvov, čističky vôd, výstavba sietí, výstavba privádzačov, výkopové práce

 8. rezanie-panelu.netDetail

  http://www.rezanie-panelu.net
  Rezanie otvorov do panelu, rezanie do betónu.

 9. Plastové okná a dvere Deltaplast Bánovce nad BebravouDetail

  http://www.deltaplast.sk
  Kvalitné plastové okná, dvere, žalúzie a sieťky vyrábané najmodernejšími technológiami v moderných priestoroch kvalifikovaným presonálom za výhodné ceny - Deltaplast, Bánovce nad Bebravou.

 10. Architekti-ProjektantiDetail

  http://www.architekti-projektanti.cz
  Architektonický ateliér zabývající se návrhy a projekty rodinných a bytových domů. Nabízíme služby architekta, projektanta, designéra. Vše od skici přes architektonickou studii až k realizačnímu projektu a autorskému dozoru. Zaměřujeme se především nízkoenergetické a pasivní domy, zděné i dřevostavby. Projekty rodinných domů s přímou spoluprací s architektem. Klademe důraz na moderní funkční bydlení s dostatkem prostoru. Vyřídíme za Vás dotace i stavební povolení. K studii rodinného domu provádíme 3D vizualizace s osazením domu do fotografie parcely.

odkazy 41 - 50 z 111