Vsetko.info » Priemysel a výroba » Stavebný

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. StavebninyDetail

  http://www.staveb-niny.com/
  Predaj stavebného materiálu a požičovňa náradia. Radi Vás privítame v našich stavebninách. Naše Služby: veľkoobchod a maloobchod stavebného materiálu,predaj náradia a doplnkov,predaj obkladov, dlažieb a sanity,požičovňa náradia,rozvoz tovaru.

 2. Murované domy na kľúčDetail

  http://www.murovany-dom.sk
  Zadovážte si u nás nízkoenergetický murovaný dom na kľúč a ušetrite čas a námahu. Vďaka moderným spôsobom izolácií dosiahnete úsporu niekoľko desiatok tisíc Eur v prevádzkových nákladoch pre naše rodinné domy na kľúč. Murovany-dom Vám zabezpečí pohodlie domova bez starostí a nízkymi mesačnými nákladmi.

 3. ŽalúzieDetail

  http://www.zaluz-ie.com/
  Žalúzie a rolety za najnižšie ceny - Montáž na celom Slovensku. Kalkulácia ZADARMO. Neváhajte nás kontaktovať. Firma Kavecký - ŽALÚZIE bola založená ešte v roku 1992. Predstavuje rodinnú firmu, ktorá má individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Za tento čas pôsobenia sme nadobudli bohaté skúsenosti v oblasti tieniacej techniky a odborného poradenstva.

 4. Rodinný dom a rekonštrukcieDetail

  http://www.rmr-stav.sk
  Stavba rodinných domov, rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov.

 5. Hydroizolácie striech - ProroofingDetail

  http://www.hydroizolacie-striech.sk
  Realizácia zelených striech,hydroizolácií plochých a šikmých striech ,strešných záhrad, terás a balkónov. Hydroizolácie stavieb, zemné izolácie proti vlhkosti, tlakovej vode, radónu.

 6. Plastové okná BratislavaDetail

  http://www.plastoveoknabratislava.net/
  Plastové okná predaj v Bratislave aj po celom Slovensku za najnižšie ceny . Plastové okná z profilov KBE spojujú všetky prednosti, ktoré dnes od okien očakávame.Nesporným prínosom našich plastových okien je hospodárnosť - majú dlhú životnosť, odolávajú poveternostným vplyvom, sú nenáročné na údržbu a ošetrovanie. Ušetríte si taktiež prácu spojenú s natieraním

 7. K-áčko spol. s.r.o.Detail

  http://kacko.sk/
  Montované domy sú v zahraničí veľmi populárne. V Severnej Amerike tvoria takmer 80 % a v Európe približne 50 % realizovaných novostavieb. Napriek tomu, že montované domy majú v porovnaní s domami postavenými klasickým spôsobom veľa výhod, ich zastúpenie je u nás pomerne malé, ale vďaka ich kladným vlastnostiam sa toto percento pomaly zvyšuje. Dnes sa pohybuje okolo čísla 3 v celkovej výstavbe.

 8. Maliarske práce BratislavaDetail

  http://www.maliarskepracebratislava.webnode.sk/
  Vykonávame všetky maliarske práce v Bratislave aj po celom Slovensku.Maľovanie stien, stierkovanie a fásadné nátery sú hlavnou náplňou našej činnosti. Nakoľko máme dlhoročnú prax, s pokojným vedomím môžeme povedať, že sme v danom odbore – maľovaní a stierkovaní stien – majstri, čo zistíte aj sami.Stačí nám zatelefonovať a dohodnúť si obhliadku priestoru. Vytvoríme Vám cenovú ponuku, ktorá je, samozrejme, zdarma.Tešíme sa na spoluprácu.

 9. Gabiónové konštrukcieDetail

  http://www.gabionovymur.sk
  Kvalitná a rýchla výstavba gabiónových konštrukcií, múrov, plotov ale aj betónových a murovaných múrov a plotov na mieru aj v zimnom období.

 10. inARCH s.r.o. - stavebná spoločnosťDetail

  http://www.inarch.eu
  Stavebná spoločnosť inARCH s.r.o. sa zaoberá zatepľovaním bytových a rodinných domov, realizáciou stavieb na kľúč, stavebný dozor a mnoho ďalších. Navštívte naše webové stránky a prezrite si našu širokú ponuku služieb.

odkazy 11 - 20 z 111