Vsetko.info » Počítače a Internet » Tvorba softwaru

Pridať stránku

Tvorba softwaru

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. DevPDA Mobile GroupDetail

  http://www.devpda.net
  Stránka venujúca sa programovaniu mobilných aplikácii, prekladom mobilných aplikácii, poradenstvu týkajúceho sa mobilných telefónov a všetkému čo potrebujete pre používanie Vášho miláčika.

 2. Vývoj softvéru, outsourcing softvérových služeb | Nazaret s.r.o.Detail

  http://www.nazaret.sk
  Vývoj softvéru na zákazku, outsourcing softvérových služieb, SharePoint outsourcing, Cloud riešenia – Microsoft Office 365, marketingové a grafické služby. Ponúkame široké portfólio služieb v oblasti informačných a komunikačných technológií a marketingu, ktorých cieľom je prinášať naším zákazníkom vysokú pridanú hodnotu pre rast ich podnikania.

 3. ORIW, spol. s r. o.Detail

  http://www.oriw.eu
  Venujeme sa vytváraniu úžitkových alebo výpočtových aplikácií pre jednotlivcov alebo podnikateľské subjekty, návrhom riešení a implementácii počítačových sietí, tvorbe webových aplikácií, prekladateľstvu, tlmočníctvu, jazykovým kurzom, kurzom výpočtovej techniky a poskytujeme rôzne služby v oblasti informačných technológií (softvérová a hardvérová údržba počítačov, spracúvanie informácií v databázach, implementácia OLAP systémov).

 4. MiTSoftDetail

  http://www.mitsoft.sk
  Používate staršie programy a chceli by ste ich doplniť novými funkciami, zmeniť vzhľad, prispôsobiť novým požiadavkám? Ponúkame vývoj programov podľa požiadaviek klienta. Softwarové riešenia šité na mieru sú vždy zárukou spokojnosti.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 4 z 4