Vsetko.info » Počítače a Internet » Software

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Marcus-mmDetail

  http://marcusmm.wordpress.com
  E-shop ponúkajúci software pre podnikateľov. Ponúkané programy Marcus Pošta, Marcus Office, Marcus Office+ a Marcus CRM umožňujú fakturáciu, objednávky, kontakty so zákazníkmi, sklady, sledovať históriu cien tovarov, príjem a odosielanie pošty, export do MS Excel, PDF.

 2. Online objednávkový systémDetail

  http://www.erest.sk
  Online systém na objednávanie donášky jedla alebo pizze. Žiadne mesačné ani aktivačné poplatky. Vieme ako k Vám priniesť nových zákazníkov. Prijímajte objednávky už do dvoch dní na mobilný telefón.

 3. Torrent vyhľadávačDetail

  http://www.torrentplus.sk
  Sťahujte programy, filmy, seriály, muziku, počítačové a konzolové hry, či rôzný software, alebo čokoľvek iné na portáli Torrentplus.sk – najväčšom slovenskom vyhľadávači torrentov zdarma.

 4. Helios Easy, Podnikový informačný systémDetail

  http://www.helioseasy.cz
  Podnikový informačný systém pre podnikateľov a malé firmy, ktoré potrebujú ERP. Helios Easy ponúka rýchlu inštaláciu, jednoduchý prechod na vyššiu verziu a jednoduché ovládanie. Cenovo výhodný prednastavený systém..

 5. Najlepší antivírus - TrustPortDetail

  http://najlepsi-antivirus.eu
  Najlepší antivírus - TrustPort Antivirus, Internet Protection a Total Security 2011. Trojica produktov od základnej po kompletnú ochranu počítača. Určite nikto nechce aby bol jeho počítač zneužívaný.

 6. Rostislav Obona - grimark consultingDetail

  http://www.grimark.eu
  Autorizovaný partner pre systémy MagikInfo, MagikActivity a SmartShare pre Slovensko. Spoločnosť sa zaoberá implementáciou špičkových systémov pre správu dokumentov, správu IT, softvérový audit, monitoring zamestnancov a podporu užívateľov..

 7. SoftMania.sk - Download programov a hierDetail

  http://www.softmania.sk
  Prehľadný a bezplatný katalóg programov a hier. Možnosť sťahovania množstvo softvéru, ktorý je triedený do prehľadných kategórií (internet a download, domácnosť, škola, mobilné telefóny, pracovný software, komunikačný klienti, ICQ).

 8. Informačný systém OPTIVUSDetail

  http://www.optivus.sk
  Informačný systém OPTIVUS je CRM systém, ktorý organizuje dôležité firemné údaje, sleduje komunikáciu so zákazníkmi a automatizuje všetky opakujúce sa činnosti. Systém je určený pre stredné a menšie firmy, ktoré potrebujú komunikovať so zákazníkmi, organizovať vlastnú činnosť a na základe analýzy vložených údajov prijímať strategické rozhodnutia.

 9. Zoner Photo Studio – úprava fotiekDetail

  http://www.zoner.sk
  Úpravy fotiek neboli nikdy také jednoduché.Zoner Photo Studio je komplexný program na správu, úpravu a publikáciu digitálnych fotografií. Jednoducho zvládnete už aj vy úpravu fotiek,retušovanie,tvorbu pohľadníc, kalendárov, panoramatických snímok a 3D fotografií,ale aj RAW editor s funkciou HDR.

 10. Mobilný sprievodcaDetail

  http://www.mobiguide.eu
  Mobilný sprievodca pre rôzne príležitosti. Online aj offline verzie bez potreby pripojenia na internet. Podpora až 95% mobilných telefónov. Viac informácií nájdete na našom webe.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 34