Vsetko.info » Počítače a Internet » IT firmy

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Stylový web, s.r.o. - tvorba webových stránek, SEO, reklamaDetail

  http://www.stylovyweb.cz
  Stylový web, s.r.o. je tým zkušených odborníků, kteří pro vás vytvoří kreativní webové stránky či rozsáhlý e-shop, který bude tou správnou vizitkou vaší firmy. Specializujeme se na optimalizaci pro vyhledavače (SEO), internetový marketing a reklamu.

 2. Servis pc Praha – opravy počítačů, odvirováníDetail

  http://www.pocitace-servis.cz
  Servis pc pro oblast Praha a okolí. Opravujeme počítače, tiskárny, notebooky. Provádíme odvirování počítačů, záchranu dat, instalace, nastavení. Prodej antiviru NOD32. Správa počítačové sítě (kabelové i wifi). Více na - www.pocitace-servis.cz

 3. Servis PCDetail

  http://nginx.sk
  Radi vymeníme chybné komponenty počítača. Zvýšime výkon výmenou súčiastok. K počítaču Vám nainštalujeme tlačiareň, skener, alebo akékoľvek iné zariadenie spolu s obslužným softvérom. PC nastavíme podľa Vašich predstáv, alebo Vám na mieru poskladáme nový PC, podľa účelu na ktorý bude použitý.

 4. PC Služba - PC OpravaDetail

  http://pcsluzba.sk
  Komplexné služby v oblasti spravovania domácej internetovej siete a domácich počítačov. A to hlavne inštaláciu domácich počítačov, počítače zostavené na mieru podľa vašich požiadaviek, oprava počítačov, upgrade a teda rozšírenie alebo vylepšenie počítačov, nastavenie domácej internetovej siete – pevnej alebo bezdrôtovej, poradenstvo, možnosť spravovania počítačov vzdialeným prístupom. To všetko za SLUŠNÉ CENY as ĽUDSKÝM PRÍSTUPOM.

 5. WIRETI, s.r.o.Detail

  http://www.wireti.sk
  Firma zaoberajúca sa predajom počítačov, príslušenstva, elektroniky. Ďalej ponúkame servis počítačov a kancelárskej techniky. Siete, Pripojenie na Internet, Webhosting.

 6. pocitace-servisDetail

  http://www.pocitace-servis.sk
  Servis počítačov -riešenie hardware, software problémov s počítačom -čistenie vnútra počítačov Inštalačné práce -inštalácia programov a programového vybavenia -inštalácia operačného systému Bezpečnosť a vírusy -odvírovanie -komplexné zabezpečenie počítača pred hrozbami internetu Internet a siete Tvorba web stránok -tvorba firemných web prezentácií -prepracovanie vašich existujúcich web stránok -registrácia domény, objednanie hostingových služieb Zálohovanie a obnova dát

 7. SmartEmailing - Email Marketing v praxiDetail

  http://smartemailing.cz
  Online systém pro emailing a Email Marketing. Chcete posílat obchodní emaily? Získáte více zákazníků, vyšší prodej i důvěru. Archiv, statistiky, HTML šablony, autoresponders, tipy a triky. Začněte dnes za 1 Kč.

 8. Data asistent - riešenie na vaše starosti s počítačomDetail

  http://www.dataasistent.sk
  Ak hľadáte riešenie na vaše starosti s počítačom odpoveďou je Data asistent. Zaoberá sa od poradenstva s vaším softwarom, cez tvorbu web stránok až po technický stav vášho počítača

 9. oprava pcDetail

  http://www.pc-shopik.cz/
  Ponúkame množstvo služieb pre Váš počítač.

« Predchádzajúce 1, 2 , Nasledovné

odkazy 11 - 19 z 19