Vsetko.info » Počítače a Internet » IT firmy

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Účtovníctvo a daňové priznanie TrenčínDetail

  http://www.uctovnictvo-trencin-pe.sk
  Potrebujete zveriť Vaše účtovníctvo kvalitnej spoločnosti, ktorá sa postará o Vašu ekonomickú agendu? Chceli by ste mať prehľad o všetkých Vašich výdavkoch a príjmoch? Naša spoločnosť PROSPERY ECONOMY poskytne komplexné vedenie účtovníckej agendy.Potrebujete zveriť Vaše účtovníctvo kvalitnej spoločnosti, ktorá sa postará o Vašu ekonomickú agendu? Chceli by ste mať prehľad o všetkých Vašich výdavkoch a príjmoch? Naša spoločnosť PROSPERY ECONOMY poskytne komplexné vedenie účtovníckej agendy.

 2. Správa počítačovDetail

  http://www.spravapocitacov.sk
  Našim klientom ponúkame široké portfólio IT služieb od IT outsourcing cez integračné práce až po vytváranie online aplikácii. Kompletný servis v oblasti správy IT vybavenia a služieb. Správa IT techniky formou outsourcingu pomáha udržať náklady na IT na minimálnej úrovni, zaručuje trvalé poskytovanie podpory aj počas dovolenkovej sezóny a predovšetkým skladá starosti o IT z vašich pliec.

 3. RapidSSL CertifikátyDetail

  http://www.ssl-certifikaty.sk
  Hľadáte SSL Certifikáty Rapid SSL, QuickSSL, TrueBusinesID pre zabezpečenia webových transakcií? Vyskúšajte jednotku v odbore - SSL-Certifikáty.cz. Nečakajte so zabezpečením dát Vašich zákazníkov. Zvýšenie dôveryhodnosti Vašeho webu

 4. www.vzdialensprava.skDetail

  http://www.vzdialenasprava.sk
  Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby v oblasti informačných technológií od správy a dodania serverov, počítačov, sieťových komponentov, hardvéru, špecializovaných software riešení, čím naším zákazníkom minimalizujeme náklady na administráciu.

 5. Webmacher - marketing a webové riešeniaDetail

  http://www.webmacher.sk
  Ponúkame služby o oblasti : internet marketing, stratégia, SEO, sociálne siete, webdizajn, e-shop, webové riešenia. Kombinácia tých správnych nástrojov je zárukou úspechu.

 6. Ing. Martin Rimbala - hardware, softwareDetail

  http://www.mr-artcomp.sk
  Zaoberáme sa predajom a distribúciou tovaru a služieb najme v oblasti elektroniky. Naším konečným cieľom nie je len doručenie tovaru k zákazníkovi, ale aj bezplatné zapojenie a odskúšanie priamo u zákazníka. Náš prvoradý cieľ je Vaša spokojnosť.

 7. SITEC technologies/intranet-web-seoDetail

  http://www.sitec.sk
  Na Vaše potreby reagujeme rýchlo a flexibilne.Váš IT partner, pre ktorého ste dôležitejší ako technológia. Intranet, web, SEO, PPC kampane. Chýba Vám v dnešnom zložitom svete IT partner, ktorý hovorí Vaším jazykom? V SITEC-u Vám nepovieme že to nejde, alebo že to je zložíté.

 8. Setrex.sk - spoľahlivý partner v oblasti ITDetail

  http://www.setrex.sk
  Pre našich klientov sme spoľahlivým partnerom v oblasti informačných technológií. Našimi zákazníkmi sú predovšetkým malé a stredné firmy, i jednotlivci, pre ktorých navrhujeme optimálne riešenia využitia IT prostriedkov.

 9. Platon Technologies, s.r.o.Detail

  http://platon.sk/
  Platon Technologies je mladá dynamická firma zaoberajúca sa internetovými a softvérovými riešeniami postavenými nad otvorenými technológiami (open source). Sme experti na profesionálnu správu Linux serverov. Pod našimi krídlami servery pracujú presne tak ako si to želáte.

 10. Grex SK s.r.o.Detail

  http://www.grex.sk/
  Servis a predaj kopíriek, tlačiarní, faxov, monitorov, počítačov, skenerov, predaj počítačov , PC príslušenstva, originálnych aj repasovaných tonerov, záznamových médií a kancelárskeho papiera

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 19