Vsetko.info » Cestovanie » Informácie o zahraničí

Pridať stránku

Informácie o zahraničí

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Dovolená a zájezdy na MallorcuDetail

  http://mallorca.dovolena-zajezdy.net
  Přečtěte si o ostrově Mallorca, jaké jsou na ní pláže, moře, kam jet na výlet, co vidět za památky, jaká je tu zábava, sport a počasí. Připojeny jsou i last minute zájezdy na Mallorcu a fotografie.

 2. Dovolená v Řecku - informace, památky, výletyDetail

  http://www.recko-dovolena.cz
  Informace o dovolené v Řecku. Dozvíte se kam vyrazit na výlety a jaké památky navštívit, aby jste načerpali atmosféru antických míst. Můžete si přečíst, jak se Řecko vyvíjelo od svých počátků až do současnosti a jak vznikly Athény, město filosofů.

 3. Dovolená Itálie a Lastminute ItálieDetail

  http://italie-dovolena.teuzz.net/
  Dovolená Itálie a nejlevnější Lastminute zájezdy Itálie, letoviska a informace o nich. Dozvíte se také informace o zajímavých městech jako je Řím, Benátky a o tom, jak se do itálie vůbec dopravit.

 4. Počasí v ChorvatskuDetail

  http://www.pocasi-v-chorvatsku.info
  Podrobné informace o počasí v Chorvatsku. Aktuální počasí i dlouhodobé klima. Teploty a srážky ve větším detailu podle jednotlivých měst. Aktuální předpověď. Statistiky chorvatského počasí. Sekce webkamery - aktuální náhled počasí v jednotl. destinacích.

 5. Chorvatsko levněDetail

  http://www.chorvatsko-levne.info
  Jak strávit dovolenou v Chorvatsku levně. Shrnutí oblastí, kde se nabízí prostor k úsporám. Výběr místa zájezdu, stravování, levné ubytování, cestování autem nebo autobusem levně. Dovolená v Chorvatsku se dá pořídit levně - rady a tipy, ceny v Chorvatsku.

 6. Dovolená v ChorvatskuDetail

  http://www.dovolena-v-chorvatsku.info
  Rady a tipy na dovolenou v Chorvatsku. Možnosti dopravy do Chorvatska, oblíbené zpusoby ubytování a nabídky chorvatské kuchyně. Pruvodce možnými aktivitami a atrakcemi - jak nejlépe trávit dovolenou v Chorvatsku. Praktické informace, cenové porovnání a základní faktografie. Obrázky- Fotogalerie Chorvatska.

« Predchádzajúce 1, 2, 3, 4 , Nasledovné

odkazy 31 - 36 z 36