Vsetko.info » Cestovanie » Informácie o zahraničí

Pridať stránku

Informácie o zahraničí

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Dovolenka pri moriDetail

  http://www.dovolenka-more.sk
  Informačný blog , ktorý vám priblíži jednotlivé prímorské dovolenkové destinácie. Príspevky podávajú základné fakty o týchto oblastiach a venujú sa hlavne najväčším turistickým lákadlám.

 2. Luxusná dovolenkaDetail

  http://www.luxusna-dovolenka.sk/
  Informačný blog nie len o luxusných dovolenkách ale o dovolenkách a cestovaní všeobecne. Tipy a triky kam na dovolenku. Cestujte po Európe s naším webom a nestratíte sa.

 3. Cesta do BulharskaDetail

  http://www.dobulharska.cz/
  Stránka sa venuje dovolenke v Bulharsku. Dozviete sa tu informácie o možnostiach a spôsobe cestovania do Bulharska, prezriete si obľúbené letoviská a prečítate si pár tipov na výlet. Tiež si môžete prezrieť fotogalériu Bulharska.

 4. Dovolenka TalianskoDetail

  http://lastminute-taliansko.sk
  Stránka prináša všetky dôležité informácie,ktoré potrebujete pred vycestovaním do Talianska. Predstavíme vám Taliansko,jeho pamiatky,letoviská a dozviete sa aké last minute zájazdy sú do tejto destinácie.

 5. Dovolenka ChorvátskoDetail

  http://chorvatskodovolenka.com
  Plánujete cestu do Chorvátska? Získajte prehľadné turistické informácie vhodné pre cestu na chorvátske pobrežie. Najznámejšie dovolenkové destinácie v Chorvátsku.

 6. HolidayCheck.czDetail

  http://www.holidaycheck.cz
  Portál o cestování, který se zaměřuje na hotely, recenze ubytování, cestopisy, fotografie a videa z cest. Naleznete zde také popisy destinací a informace k nim, o počasí a klimatu. Lze si online porovnat ceny ubytování a rezervovat.

 7. Zájazdy a cestovanieDetail

  http://zajazdy.biz
  O cestovaní, hoteloch a krajinách. Viacero informácií, ktoré sa vám môžu hodiť pred cestou, rady, novinky, náhľady hotelov alebo analýza udalostí vo svete. Exotické aj blízke krajiny pod drobnohľadom

 8. Filipíny - web pre cestovateľovDetail

  http://www.mojefilipiny.sk
  Informácie o Filipínach a ich ostrovoch. Fotografie, rady, články. Filipíny sú súostrovie v Juhovýchodnej Ázii, ktoré poskytuje mnoho možných zážitkov pre cestovateľov.

 9. Zájazdy cez Nemecké cestovné kancelárieDetail

  http://cestovniportal.cz
  Lacné zájazdy cez nemecké cestovné kancelárie vám sprostredkuje CestovniPortal.cz, ponúkame last minute dovolenku, exotiku ako Dominikánsku republiku, Thajsko, Kubu, Srí Lanku. Precestujte s nami celý svet.

 10. Letenky do RímaDetail

  http://www.letenkydorima.sk/
  Letenky do Ríma za tie najvýhodnejšie ceny. Navštívte Taliansko a ušetrite. Ubytovanie a cestovné poistenie. Najväčší katalóg leteniek, rezervujte si svoj let už teraz. Letenky do Ríma za tie najvýhodnejšie ceny. Navštívte Taliansko a ušetrite. Ubytovanie a cestovné poistenie. Najväčší katalóg leteniek, rezervujte si svoj let už teraz.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 36