Vsetko.info » Počítače a Internet » Informácie o IT

Pridať stránku

Informácie o IT

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. PlayStation - AndroidDetail

  http://www.playstation-android.sk
  playstation-android.sk web zaujímajúci sa o konzoly PLAYSTATION ( PSP, PS3 ) a mobilné telefóny s OS ANDROID. Stále čerstvé novinky, fórum, download.

 2. V-PortalDetail

  http://www.v-portal.sk
  Portál o virualizácii a všetkom čo s tým súvisí - serveri, storage, prostriedky na manažment, technické postupy a návody, recenzie produktov, informácie o novinkách.

 3. Informácie ako na to - IT BlogDetail

  http://www.akonato.info/
  Databáza informácií, rád a riešení problémov internetového užívateľa. Naučte sa programovať za pomoci internetového seriálu a spoznajte alternatívne operačné systémy.

 4. Rexino - BlogDetail

  http://www.rexino.info
  Blog o všetkom čo sa deje od IT až po Lifestyle..Môj pohľad na svet.. Moje názory na jednotlivé "kauzy" a iné.. Web je pravidelne aktualizovaný! Nákdete tam články rôzneho typu!

 5. Gecko - jadro prehliadačovDetail

  http://geckofx.sk
  Gecko je open source renderovacie jadro, ktoré používajú aplikácie od Mozilly. Pomocou nich vykreslujú webové stránky, ich obsah, kód a scripty. To čo tvorí jadro Firefoxu je práve Gecko..

 6. Virtualium.czDetail

  http://virtualium.cz
  Virtualium je nový informačný web zo sveta internetu. Nájdete tu čerstvé informácie a novinky o internete a nových médiách. Prečítajte si tie najnovšie udalosti zo sveta internetu.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 6 z 6