Vsetko.info » Počítače a Internet » Hardware

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Výkup použitých tonerovDetail

  http://www.msdata.sk
  Výkup použitých tonerov a atramentových kaziet. Predaj originálnych, renovovaných, kompatibilných tonerov a atramentových kaziet a ostatného spotrebného materiálu.

 2. Repascomp - notebooky a počítačeDetail

  http://www.repascomp.sk
  Predaj a servis notebookov, počítačov, LCD monitorov, pc príslušenstva. Ponúkame nové, repasované a krátkodobo používané notebooky, počítače značiek HP, COMPAQ, DELL, IBM, SONY, SAMSUNG, TOSHIBA. Ak uprednostňujete notebooky alebo počítače od renomovaných výrobcov a viete, že repasovaná technika kvalitou nijak nezaostáva za novou tak ste na správnom mieste.

 3. Servis PC Praha - Servis Počítačů PrahaDetail

  http://www.praha-servispc.eu
  Servis počítačové techniky za bezkonkurenčně nejnižší ceny, návrh a realizace domácí počítačové síťě, pronájem počítačů po dobu opravy. Jsme mladá, dynamická počítačová firma, zabývající se opravami počítačových sestav, servisem počítačů, stavbou počítačů a všemi dalšími pracemi, které s chodem výpočetní techniky souvisí.

 4. Servis PC Praha - servis počítačů a notebookůDetail

  http://www.servis-pocitac.cz
  Máte-li jakýkoliv problém s počítačem či notebookem můžete se obrátit na Servis PC Praha na adrese www.servis‑pocitac.cz a tel čísle 608 888 551. Jsme schopni řešit jak softwarové tak i hardwarové problémy a poruchy. Přijedeme až k Vám a pokud to bude možné, vyřešíme problém přímo na místě. Naší předností je především rychlost prováděných služeb (obvykle nejpozději do druhého dne). Působíme především na území hlavního města a v jeho bližším okolí. Servis PC Praha - servis počítačů a notebooků. Provádíme servis notebooků a počítačů, odvirování, nastavení sítí a internetu, zabezpečení, reinstalaci operačních systémů, výměny poškozených komponent, poradenství a další.

 5. FilpaDetail

  http://www.filpa.cz
  Nakupujte levně z UK! Levněji než u konkurence, snadněji než u konkurence, bezpečněji než u konkurence. Pokud chcete koupit elektrotechniku a chcete ušetřit, náš obchod je to, co hledáte!

 6. Remek s.r.oDetail

  http://www.remek.sk
  Ponúkame programové vybavenie pre firmy, mestské a obecné úrady, rozpočtové a príspevkové organizácie. Vykonávame údržbu a servis výpočtovej techniky, predaj hardvéru, realzáciu počítačových sietí.

 7. S2 ComputersDetail

  http://www.s2computers.sk
  Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom výpočtovej techniky, predajom spotrebného materiálu a poskytovaním služieb. Našou snahou je vyhovieť všetkým Vašim prianiam. V našej ponuke produktov a služieb kladieme dôraz na kvalitu a vysokú pridanú hodnotu.

 8. SaviComp Detail

  http://www.savicomp.sk
  E-shop zameraný na predaj počítačov a komponent. Ponúkame počítačové zostavy, notebooky, grafické karty, mechaniky, klávesnice a myši, monitory LCD, pamäte, pevné disky, procesory, základné dosky, zdroje, skrine, sieťové prvky ... Služba "Počítač na mieru". Vďaka individuálnemu prístupu ku každému novému počítaču Vám môžeme ponúknuť profesionálne zostavený PC, presne podľa Vašich predstáv, so zárukou kvality!

 9. Spotrebná elektronika-eshop s elektronikouDetail

  http://www.pc-elektronika.sk/
  Nakupujte spotrebnú elektroniku z pohodlia vášho domova, ceny sme upravili tak aby boli pre Vás čo najvýhodnejšie. Spotrebná elektronika-eshop s elektronikou

 10. BPC Technology - Najlacnejšie ITDetail

  http://bpc.sk
  Predaj výpočtovej techniky za bezkonkurenčné ceny. Najlacnejší internetový obchod s výpočtovou technikou na SLOVENSKU !!! NEČAKAJTE A NAVŠTÍVTE NÁS NA www.BPC.sk

odkazy 11 - 20 z 28