Vsetko.info » Počítače a Internet » Hardware

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Realshop.sk - Elektro, Elektronika, Laptop, USB kľúč, TlačiareňDetail

  http://www.realshop.sk/
  Realshop.sk - elektro, elektronika, laptop, USB kľúč, tlačiareň - široká ponuka spotrebnej elektroniky, výpočtovej techniky a softvéru za výhodné ceny. Sezónne výpredaje. Tovar Vám doručíme už do 24 hodín od expedície.

 2. Tablety pcDetail

  http://www.tablet-pc.sk
  Tablety pc – recenzie, články a novinky zo sveta tabletov. Odborný technologický magazín a fórum so zameraní na tablety, pc, umpc a operačný systém Android. Info o najnovších aktuálnych modeloch tabletov.

 3. iopravna – autorizovaný servis značky AppleDetail

  http://www.iopravna.cz
  Hlavní náplní činnosti iOpravny jsou záruční a pozáruční opravy produktů firmy Apple ( imac, ipod, ipad, iphone) Servisní technici s certifikací "Certified Macintosh Technician" poskytují servisní služby na profesionální úrovni.

 4. www.odin.sk - predaj pc, notebookov a príslušenstvaDetail

  http://www.odin.sk
  E-shop www.ODIN.sk ponúka na predaj: pc, notebooky, tonery, počítače, servery, tlačiarne a ďalšiu elektroniku a techniku. Nie sme lacní, ale kvalitní. U nás nemáme lacné veci, ale primerané ceny. Práve vy budete spokojní.

 5. Fiskálne pokladničné tlačiarneDetail

  http://www.axis.sk
  Výrobca a predajca fiskálnych pokladničných tlačiarní AXIS POS X4. Počítačové pokladničné systémy - inteligentné registračné pokladne s fiskálnou tlačiarňou. Široká podpora pokladničných softvérov.

 6. 3G Servis - iPhone OpravaDetail

  http://3gservis.sk
  Pozáručný Servis iPhone 3G, iPhone 3GS a iPhone 4. Rozbité iPhone sklo, či displej, výmena batérie a krytu, JailBreak,... Dôkladne sa venujeme servisu a opravám výhradne iPhone.- rozbité predné sklo na iPhone - výmena displeja, batérie, sluchadiel na iPhone, - výmena krytu, výmena antény (diagnostika nefunkčnosti siete), - výmena tlačidiel na iPhone, oprava vibračného zvonenia.. - okrem servisu zabezpečujeme výkup/predaj iPhone

 7. PC KING - kráľovstvo výpočtovej technikyDetail

  http://www.pcking.sk
  Internetový obchod pcking.sk prevádzkuje spoločnosť CREAS s.r.o. Firma CREAS s.r.o. je dynamická slovenská spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Na základe našich dlhoročných skúseností sme sa rozhodli založiť internetový obchod, ktorý spája najnovšie technológie elektronického obchodu a jednoduchosť klasického nákupu. Dôraz kladieme na spokojnosť našich klientov. Máme najlepšiu ponuka a super ceny výpočtovej techniky, notebooky, PC, APPLE, hardware, software, hry. Najlepšie služby - nízke ceny - najnovšie technológie.

 8. GIGANT Slovakia s.r.o.Detail

  http://www.gigantslovakia.sk
  Ponúkame zariadenia ako snímače čiarových kódov, termotransferové tlačiarne, mobilné dátové terminály, aplikátory etikiet

 9. Notebooktrade.skDetail

  http://www.notebooktrade.sk/
  Informacny web o notebookoch a mobilnych zariadeniach. Najdete tu notebooky, netbooky, katalog predajcov notebookov, novinky , články, recenzie tipy a poznatky o notebookoch.

 10. JK PC-SERVISDetail

  http://www.jkpcservis.cz/
  Kvalitní počítačový servis nejen pro hlavní město Praha, ale i jeho okolí. Provádíme správu počítačových systémů, zálohování dat, síťová připojení, poradenství a jiné. Dále sestavujeme i počítače přesně na míru, dle přání zákazníka.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 28