Vsetko.info » Auto-moto » Servis

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Autoservis Renault BratislavaDetail

  http://renaultservis.sk
  Ponúkame pre automobily Renault servisné prehliadky; diagnostiku s následným odstránením závad; kontrolu, plnenie a opravy autoklimatizácií, vrátane dezinfekcie; opravy a údržby automatických aj manuálnych prevodoviek. Naša prevádzka je na Kaukazskej ulici 47, 85101 Bratislava-Petržalka.

 2. AutoservisDetail

  http://www.ampservis.sk
  Servis osobných a ľahkých nkladných, či úžitkových vozidiel. Pneuservis s moderným vybavením. Predaj pneumatík a diskov. K dispozícii ja diagnostické zariadenie na analýzu vozidiel.

 3. Odťahová služba PiešťanyDetail

  http://odtahovasluzbapiestany.sk
  Odťahová služba v Piešťanoch, Nonstop odťah, rýchly a kvalitný servis. Dokážeme zabezpečiť servis všetkých vozidiel a ich odťah. Stačí zavolať a sme pri vás za okamih.

 4. auto-pneuservisDetail

  http://www.auto-pneuservis.sk
  Ponúkame servis automobilov, výmena oleja, filtrov, drobné opravy motorov, brzdy, atď. Prezúvanie pneumatík, vyvažovanie a uskladňovanie pneumatík. Diagnostika motorov a riadiacich jednotiek. Autobatérie značky Banner.

 5. Autoservis, půjčovna vozidel Kořínek TřebíčDetail

  http://www.autoservis-korinek-trebic.cz/
  Autoopravna Kořínek provádí veškeré opravy a servis automobilů osobních a dodávkových, všech značek a typů. Příprava a provedení STK vozidla, pneuservis, karosářské práce, diagnostika. Součástí firmy je půjčovna osobních a dodávkových automobilů.

 6. Autosklo HornetDetail

  http://www.hornet.sk
  Opravy a výmeny automobilových skiel. Oprava a výmena autoskla aj u vás doma alebo v práci. Autosklá na všetky vozidlá. Bezplatná infolinka 0800 10 20 20. Fólie

 7. Nezávislý Opel autoservis Bratislava-PetržalkaDetail

  http://www.opelopel.sk
  Sme nezávislý autoservis orientujúci sa na značku OPEL. Ponúkame servisné prehliadky podľa intervalu a rozsahu predpísanom výrobcom vozidla; diagnostiku a následné opravy; kontrolu, plnenie a opravy klimatizácií vrátane dezinfekcie.

 8. Autokomplet 91 – autoservis, měření emisíDetail

  http://www.autokomplet91.cz
  Autoservis zaměřený především na auta značky Škoda a Opel, další naše služby jsou měření emisí, příprava na STK a prodej náhradních dílů nejen na auta Škoda a Opel. Autoservis v Plyzni zajistí menší i rozáhlejší opravy elektronických, mechanických a karosářských součástí.

 9. Pneuservis CombiPNEU s.r.o. BratislavaDetail

  http://www.combipneu.sk
  Predaj pneumatík, diskov, vymedzovacích krúžkov, snehových reťazí, plnenie a čistenie autoklimatizácií. Sme tu pre vás aby sme vám pomohli v oblasti pneumatík..

 10. AVES GAS s.r.o. - Repas a výměny automatických převodovekDetail

  http://www.prevodovkyautomaticke.cz
  Montujeme automatické převodovky za dostupné ceny. Provádíme opravy automatických převodovek, repasy automatických převodovek, výměny a celkový servis. Operujeme hlavně v Praze.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 21