Vsetko.info » Auto-moto » Požičovne

Pridať stránku

Požičovne

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Amexcar autopožičovňaDetail

  http://amexcar.sk
  Autopožičovňa, prenájom 9-miestnych mikrobusov a preprava osôb.V ponuke nasej požičovni mame iba kvalitne vozidla s pravidelnymi servisnymi prehliatkami v autorizovanych servisoch.

 2. Autopožičovňa FILLAUDetail

  http://www.fillau.sk
  Autopožičovňa ponúka krátkodobý a dlhodobý prenájom vozidiel vo viacerých kategóriách od osobných automobilov cez minibus až po dodávku do hmotnosti 3,5 tony. Zároveň realizujeme individuálnu prepravu osôb a tovaru so šoférom. Samozrejmosťou pri využití našich služieb je doplnková výbava napr. detské autosedačky, navigačný systém, zimné reťaze a pod. Uvedené doplnky sa poskytujú na vyžiadanie a sú už zahrnuté v cene prenájmu bez príplatkov. Naša autopožičovňa má sidlo v Lučenci, ale v prípade prenájmu na viac ako 30 dní vám vieme pristaviť vozidlo bezplatne kdekoľvek podľa dohody. Do 30 dní za individuálny poplatok.

 3. Autopožičovňa Brno, požičovňa áut BrnoDetail

  http://abrno.cz/
  Autopožičovňa Brno Vám ponúka prenájom áut za prijateľné ceny na trhu. Využite ponuky na prenájom vozidiel Škoda alebo VW a zarezervujte si ich ešte dnes. Sme malá autopožičovňa, ktorá poskytuje kompletný servis v prenájme vozidiel.

 4. Autopožičovňa Košice RE-CARDetail

  http://www.autopozicovna-kosice.sk
  Rezervujte si u nás nové vozidlá za najvýhodnejšie ceny, žiadne skryté poplatky, rezervácia je jednoduchá a rýchla. Kvalitu našich služieb už ocenilo množstvo našich zákazníkov nielen zo Slovenskej republiky ale aj zo zahraničia

 5. Autopožičovňa Bratislava SVENSCAR Požičovňa áutDetail

  http://www.pozicanieauta.sk
  Autopožičovňa ponúka krátkodobý, dlhodobý prenájom motorových vozidiel, prívesných vozíkov, autoprepravníkov a limuzínový servis.Vozidlá sú prenajímané bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov a bez ďalších poplatkov.

 6. AAA AutopožičovňaDetail

  http://www.aaaautopozicovna.sk
  Autopožičovňa Bratislava, preprava osôb mikrobusmi, prenájom osobných motorových vozidiel od 14,99,- Eur, preprava osôb a prenajom mikrobusov. Spolahlivé služby.

 7. 207 AutopožičovňaDetail

  http://www.207.sk
  Autopožičovňa Bratislava, preprava osôb mikrobusmi, prenájom osobných motorových vozidiel od 14,99,- Eur, preprava osôb a prenajom mikrobusov. Spolahlivé služby.

 8. eReR car - Autopozicovna Bratislava, Pozicovna aut, AutopozicovnaDetail

  http://www.autopozicovna-erercar.sk
  Autopožičovňa eReR car je nonstop autopožičovňa osobných vozidiel v Bratislave a okolí. Požičovňa áut ponúka krátkodobý a dlhodobý prenájom osobných vozidiel bez obmezdenia na km. Možnosť rezervácie nonstop. Autopožičovňa ponúka na prenájom automobily vo veľmi dobrom technickom stave, čo ju odlišuje od konkurencie v Bratislave. Bratislava ponúka veľké množstvo autopožičovní, ale väčšina z nich ponúka autá vo veľmi zlom technickom stave a s veľkým počtom najazdených kilometrov. Veľké nadnárodné autopožičovne v Bratislave zasa ponúkajú automobily v dobrom stave, ale za vysoké ceny.

 9. 9miestne.eu - rent a carDetail

  http://www.9miestne.eu
  Cestujute na dovolenku? Požičajte si 9-miestny automobil z www.9miestne.eu - rent a car. Vhodný na dopravu pri športových aktivitách v prírode ako sú potápanie, lyžovanie, yachting, cyklozájazdy a iné dovolenky.

 10. AB - Svenscar AutopožičovňaDetail

  http://www.autopozicovna-ba.sk
  Autopožičovňa ponúka krátkodobý, dlhodobý prenájom motorových vozidiel, prívesných vozíkov, autoprepravníkov a limuzínový servis. Vozidlá sú prenajímané bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov a bez ďalších poplatkov.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 19