Vsetko.info » Auto-moto » Autoškoly

Pridať stránku

Autoškoly

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Autoškola Praha 4Detail

  http://www.autoskolakuryrtaxi.cz
  Autoškola Kurýrtaxi nabízí možnost získání řidičských oprávnění skupiny A,B,C a C+E. Na studenty autoškoly na Praze 4 čekají učitelé profesionální řidiči, kteří je svým klidným a vstřícným přístupem dovedou k získání řidičského oprávnění.

 2. Autoškola Mi-Ko Active, BratislavaDetail

  http://www.autoskola-petrzalka.sk
  Autoškola Mi-Ko active v Bratislave ponúka kurzy na získanie vodičského oprávnenia na skupiny vozidiel A, A1 a B. Garantujeme kvalitné teoretické aj praktické vyučovanie. Pre držiteľov vodičského preukazu ponúkame kondičné jazdy.

 3. Moderná autoškola PrahaDetail

  http://www.autoskola-vip.cz/
  V.I.P. autoškola Praha vykonáva školenia skupín A, B, C, D, E. V ponuke autoškoly nájdete špecializované kurzy a školenia, ako pre prvořidiče, tak i profesionálov. Autoškola Praha ponúka moderný spôsob výučby.

 4. Autoškola VaV Prešov - kvalitne, nízke cenyDetail

  http://www.autoskolavav.sk
  Autoškola VaV v Prešove Vám pomôže k získaniu vodičského oprávnenia zodpovedne a odborne. V našej autoškole je individuálny prístup samozrejmý ku každému klientovi.

 5. Autoškola-Valušek, Bosák s.r.o.Detail

  http://www.autoskola-ba.sk
  Výcvik žiadateľov o vodičské oprávnenie, kondičné jazdy, školenia vodičov z povolania a referentských vodičov, kurzy prvej pomoci, intenzívny vodičský kurz pre oprávnenie skupiny B a mnoho iného

 6. Autoškola Fortuna BratislavaDetail

  http://www.autoskolafortuna.sk/
  Naša autoškola v Bratislave ponúka vodičský preukaz skupiny B pre osobné automobily, kondičné jazdy a školenia vodičov z povolania. Vyučujeme defenzívnu jazdu.

 7. Autoškola TrendDetail

  http://www.astrend.sk
  Autoškola TREND, Bratislava, patrí medzi najdlhšie pôsobiace autoškoly v Bratislave. K získaniu vodičského oprávnenia Vám pomôžu naši interní a externí odborní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami. V autoškole TREND je individuálny prístup k naším klientom samozrejmosťou.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 7 z 7