Vsetko.info » Auto-moto » Autodoprava a taxi

Pridať stránku

Autodoprava a taxi

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Sts-doprava.skDetail

  http://www.sts-doprava.sk
  Poskytujeme prepravu z, alebo na letiská v Bratislave, Viedni-Schwechat, Brne, Prahe-Ruzině, Košiciach, Budapešti a podľa dohody na SR a okolitých krajinách. Zabezpečujeme prepravu z letiska na hotel a späť. Taktiež zabezpečujeme zmluvnú prepravu za zvýhodnených podmienok pre hotely a ubytovacie zariadenia.

 2. Luxusna limuzinaDetail

  http://www.limuzinka.sk
  Prenájom luxusnej limuzíny lincoln so šoférom na rôzne príležitosti ako sú svadby, zásnuby, promócie, stužkové, narodeninové oslavy, plesy, výročia, akcie a rôzne iné oslavy. Ponúkame aj torty na objednávku.

 3. Cargotex s.r.o. - Mezinárodní doprava a spediceDetail

  http://www.cargotex.cz
  Naše společnost Vám nabízí služby v oblasti spedice, mezinárodní i vnitrostátní kamionové dopravy a logistiky. Naší doménou jsou přepravy jak celovozových, tak kusových zásilek, express přepravy, speciální přepravy (nadrozměrné, ADR, Frigo) a skladování. Prioritou společnosti Cargotex s.r.o. je spokojený zákazník, a proto dbáme na vysokou kvalitu nabízených služeb. Naše profesionální orientace v oboru Vám zaručí ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup, a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

 4. Nákladná doprava - INCAR s.r.o.Detail

  http://www.incar.sk/
  Nákladná a autobusová doprava. Chladiarenská doprava a preprava potravín. Vnútroštátna a medzištátna logistická firma INCAR s.r.o. zabezpečuje komplet služby v oblasti prepravy, uskladňovania potravín a tovarov. Značkový autoservis a servis nákladných vozidiel.

 5. Expresné kuriérske služby ATSDetail

  http://www.ats.eu.sk
  Kuriérske služby zamerané špeciálne na okamžité doručovanie urgentných zásielok v ten istý deň v celej SR aj Eú. Zásielka je naložena a bez medzizástavok okamžite prepravovaná na miesto určenia.

 6. M a S, s.r.o.Detail

  http://www.mas.sk
  Expresná medzinárodná nákladná doprava a preprava tovaru - MAS Express. Okrem medzinárodnej nákladnej dopravy realizujeme aj: kuriérske a doručovateľské služby, špedícia, zasielateľstvo, logistika prepravy, expresná vnútroštátna preprava tovaru, expresné zásielky, preprava zásielok.

 7. WeblogistikaDetail

  http://www.weblogistika.sk
  Weblogistika.sk - Katalóg špedičných a dopravných firiem, Bezplatna burza prepráv a vozidiel, bezplatna registrácia do portalu www.weblogistika.sk, bezplatné využívanie služieb

 8. Arnošt Vaňák - odvoz odpaduDetail

  http://www.odvoz-odpadu-vanak.cz
  Zajistíme odvoz odpadu a likvidaci odpadu. Máme vlastní nákladní auta pro odvoz odpadů,suťí a dovoz písků, štěrků, zeminy, betonů atd. Zajistíme odvoz odpadu v Praze a okolí - Kostelec n/L., Brandýs n/L., Úvaly, Říčany, po dohodě i jinam.

 9. Roman Kondrk - Taxi na SchwechatDetail

  http://www.taxinaschwechat.sk
  Spoločnosť Taxi na Schwechat poskytuje osobnú a mikrobusovú prepravu po celej Európe a na medzinárodné letiská luxusnými limuzínami zn. MERCEDES BENZ. Najviac využívané letisko Schwechat (Vienna airport) ponúkame za výhodné ceny. Zaručujeme profesionálny prístup vodičov, nadštandartnú kvalitu služieb a bezpečnú prepravu. Služby poskytujeme NONSTOP.

 10. AUTO-BEY - autobusová dopravaDetail

  http://www.autobey.cz
  Dopravní služby, autobusová doprava pro cestovní kanceláře, instituce a školy, organizování kongresů a podobných akcí. Naším cílem je Vaše spokojenost a tím i spokojenost Vašich zákazníků. Sázíme na kvalitu, profesionalitu a operativnost našich služeb. Preferujeme individuální přístup ke klientovi

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 16