Vsetko.info » Kultúra » Výtvarné umenie

Pridať stránku

Výtvarné umenie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Obrazy, ktoré dodajú interiérom štýlDetail

  http://www.obrazyolejomalby.sk
  Internetová galéria obrazov ponúka širokú škálu motívov ručne maľovaných originálov za priaznivé ceny. Kvalitné dekorácie do bytu, domu, kancelárií, hotelov, kaviarní a obchodných priestorov. Obrazy, ktoré dodajú interiérom štýl. Skvelý darček!

 2. mifischART.com - Michal FischerDetail

  http://www.mifischart.com
  Ak potrebujete zútulniť Vašu obývačku zaujímavým kúskom umenia, ak máte slabosť pre výtvarné umenie, alebo len potrebujete vytvoriť leták, plagát, či oznámenie, tak ste na správnom mieste.

 3. peťovakresba - portrét ako originálny darčekDetail

  http://www.petovakresba.sk
  Kreslím klasické portréty na výkres ceruzami a maľujem tzv. ,,pop art,, portréty na plátno akrylovými farbami na objednávku podľa fotografie. Rozmer od A4 až po A1, prípadne vlastný vyhovujúci rozmer na želanie. Kresby posielam na dobierku už zarámované až k Vám domov. Rámovanie už v cene.

 4. Obrazy do bytuDetail

  http://www.talent.cz/
  Internetová galerie s díly známých autorů jako je Barbara Issa Wagner, Marcela Soustružníková, Pavel Kačmař, Martin Šrámek, Radu Tesaro a dalších i začínajících umělců. Projděte se naší on-line galerií a vyberte si obraz podle svého vkusu. Vneste si do bytu kousek originality a potěšte své smysly i svou duši.

 5. Výtvarný E-shop Korunní 30Detail

  http://www.pebeo-eshop.cz
  Prodej výtvarných potřeb pro profesionály i amatéry. Mistrovské a studiové barvy, hobby barvy, plátna, šepsy, desky, modelovací materiály, pryskyřice, skicáky, bloky, papíry, dárkové sady barev, kreslicí a kaligrafické potřeby. Hobby barvy prodáváme na keramiku,sklo(vypalovací i nevypalovací),textil,dřevo,porcelán.

 6. Výtvrarné potřeby - Pébeo,Canson a CretacolorDetail

  http://www.pebeo.cz
  Přímé zastoupení a velkoobchodní prodej výtvarných potřeb Pébeo a papírenského zboží Canson na českém a slovenském trhu. Nabízíme mistrovské a hobby barvy, plátna napnutá a v roli, modelovací a tvarovací materiály, pryskyřice, zlacení a patinování, pastely, uhly, tempery a štětce.Dále nabízíme bloky a skicáky od firmy Canson.

 7. Výroba a predaj moderných obrazov do bytuDetail

  http://www.obrazydoma.cz
  Naša firma sa zaoberá výrobou a predajom moderných viacdielnych aj jednodielnych obrazov ručne maľovaných a obrazov tlačených na plátno. V našom e-shope máme na predaj moderné obrazy rôznych veľkostí a tém, takže si svoj obraz do bytu vyberie úplne každý.

 8. Ateliér umeleckého liatia Waller-MatějíčekDetail

  http://www.umelecke-liti.cz
  Venujeme sa liatiu monumentálnych realizácií a komorných plastík z bronzu, metódou liatia na stratený vosk. Liatie sôch, reliéfov, pamätných tabúľ a iných umeleckých diel. Plastiky sú odlievané tradičným spôsobom, cizelovanie klasickými metódami..

 9. Paličkovaná čipka a farbyDetail

  http://www.palickovanacipka.sk
  Paličkovaná čipka spojením s maľovaným hodvábom a batikou dostatnú nový rozmer a rozšíria možnosti svojho každodenného využitia - kurzy, darčeky, materiál, návody, inšpirácie

 10. Pavlína TriščováDetail

  http://sites.google.com/site/pavlinatriscova/
  Ahojte,volám sa Pavlína a na týchto stránkach môžete nájsť niečo o mojej maličkosti,mojich záľubách,tvorbe...Kedysi dávno sa ma kámoška opýtala či by som vymenila svoj život z niekym iným … a ja som jej na to -“milujem svoj život taký, aký je a nikdy, nikdy by som ho nemenila“ zrejme bol v tej otázočke schovaný a nevyslovený otáznik nad mojím menším „znamienkom krásy :))“ ako ho ja nazývam (handikepom )Ten mi je, ale ukradnutý a viem o ňom len preto, že mi to pripomínajú ľudia okolo mňa svojimi otázkami či pohľadmi … Svoj život sa snažím žiť tak naplno ako sa len dá …Kedysi dávno sa ma kámoška opýtala či by som vymenila svoj život z niekym iným … a ja som jej na to -“milujem svoj život taký, aký je a nikdy, nikdy by som ho nemenila“ zrejme bol v tej otázočke schovaný a nevyslovený otáznik nad mojím menším „znamienkom krásy :))“ ako ho ja nazývam (handikepom )Ten mi je, ale ukradnutý a viem o ňom len preto, že mi to pripomínajú ľudia okolo mňa svojimi otázkami či pohľadmi … Svoj život sa snažím žiť tak naplno ako sa len dá …

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 16