Vsetko.info » Kultúra » Literatúra

Pridať stránku

Literatúra

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Knizka.orgDetail

  http://www.knizka.org/
  Najlepšie elektronické čítanie. Elektronické knižky sú knižky budúcnosti. Len u nás môžete čítať s maximlnym pohodlím. Vyskúšajte čítanie novej generácie už dnes.

 2. PrísloviaDetail

  http://www.iprislovi.cz/
  Stará múdra a porekadlá z celého sveta. Príslovie sú rozdelené podľa kontinentov a jednotlivých krajín s možnosťou rýchleho vyhľadávania v textoch. Okrem iného tu nájdete príslovie latinská, anglická, česká, slovenská, ale aj moderné vtipné múdrosti.

 3. Priania - želaniaDetail

  http://www.prani-pranicka.cz/
  Blahoželania ku všetkým možným príležitostiam. Nájdete tu priania k narodeninám, k sviatku, k svadbe, k narodenie bábätka, z lásky, k Valentínovi, k Vianociam, k Novému roku, k Veľkej noci, k Medzinárodnému dňu žien, ku Dňu matiek, k ukončeniu štúdia a ďalšie.

 4. PranostikyDetail

  http://www.pranostik.cz/
  Pranostiky na celý rok prehľadne rozdelené podľa jednotlivých dní a ročných období. Zbierka ľudových porekadiel a príslovia, ktoré sa vzťahujú k počasia. Na týchto múdre našich predkov je často niečo pravdy.

 5. Kniha-shopDetail

  http://www.kniha-shop.sk
  Internetové kníhkupectvo -predaj kníh o investovaní, podnikaní, osobnom rozvoji, alternatívnej medicíne, astrológii a duchovnom rozvoji. Možnosť čítať z vybraných kníh v rubrike Čítanie na pokračovanie.

 6. Mária Stajančová - z mojej tvorbyDetail

  http://www.stajancova.eu/
  Na stránkach prezentujem niektoré svoje literárne diela. Príbehy, rozprávky, aforizmy, dialógy, cestopisy a iné. Vybrané diela boli už zverejnené v niektorých slovenských časopisoch.

 7. Citáty a zamilované smsDetail

  http://citaty-o-lasce.cz
  Na webu najdete kvalitní citáty autorů z celého světa, dále jsou zde povídky o lásce. Rovněž naší čtenáři zde zasílají svoje basničky a zamilované smsky nejen o lásce.

 8. Tenkrát...Detail

  http://www.tenkrat.webnode.cz
  Historické tisky - časopisy a knihy. Ukázky z knih, které vycházely před válkou a dříve. Citace z A.C.Doyla, E.Wallace, F.Sauera, A.Dostála, F.Háje, J.Nerudy a dalších. Ukázky z časopisů Lada a Česká dívka.

 9. Zvukové knihy do Vašich ušíDetail

  http://librivox.cz
  Librivox je projekt několika desítek posluchaču mluveného slova, kteří se rozhodli, že se budou věnovat namlouvání zvukových knih pro své nejbližší přátele a kamarády. Celý projekt dobrovolný, neziskový a snaží se čerpat z veřejných zdroju.

« Predchádzajúce 1, 2 , Nasledovné

odkazy 11 - 19 z 19