Vsetko.info » Šport » Ostatné

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Markéta Táborská - kurzy plavání pro dětiDetail

  http://www.plavani-taborska.cz
  Plavecká škola Mgr. Markéty Táborské zajišťuje pro předškolní a školní děti celoroční kurzy plavání. Kurzy plavání probíhají v moderně vybaveném bazénu Gymnázia Heyrovského Praha 5. Výuku vedou zkušení instruktoři plavání. Naučíme Vaše děti osvojení základních plaveckých dovedností - dýchání do vody, potápění, splývání, skoky.

 2. Army-Airsoft.czDetail

  http://www.army-airsoft.cz
  Airsoft shop - army shop nabízí airsoftové zbraně a kuličky, army vybavení např. maskáče, bundy, nože atd. i seznam airsoftových hřišť a akcí. Navštivte naši kamennou prodejnu v Brně na ulici Poděbradova 111. Rádi Vám s čímkoliv poradíme.

 3. Tantra master, tantra jogaDetail

  http://www.tantra-master.eu/
  Vedieme kurzy tantry, tantra jógy V Brne a okolí, pre začiatočníkov, pokročilých, jednotlivcov a pre páry. Tantra semináre, tantra meditácie, tantra masáže. Tantra-Osho.Vedieme kurzy tantry, tantra jógy V Brne a okolí, pre začiatočníkov, pokročilých, jednotlivcov a pre páry. Tantra semináre, tantra meditácie, tantra masáže. Tantra-Osho.

 4. Nafukovacie atrakcieDetail

  http://www.nafukovacieatrakcie.sk/
  Výroba a predaj zábavných, interaktívnych a športových nafukovacích atrakcií pre deti a dospelých. Skákacie hrady, lezecké steny, maxi nafukovacie šmýkačky, rodeo býk, sumo obleky, gladiátor, vodný futbal, zorbing, aquazorbing a veľa iných zábaných atrakcií u nás v ponuke.

 5. Hodinky.ws - všetko o kvalitných HodinkáchDetail

  http://www.hodinky.ws
  Hodinky.ws ponúka prehľad tých najkvalitnejších svetových značiek hodiniek ako sú IWC, Rolex, Casio, Chopard a mnohé iné. História značky, informácie, ceny, proste všetko o luxusných hodinkách.

 6. Kolobežky Kostka kolobkaDetail

  http://www.kostka-kolobezky.sk
  Kolobežky sú moderný dopravný prostriedok pre všetky generácie. Na kolobežke sa môžete len tak prejsť, vyraziť do terénu, alebo za prácou či štúdiom.

 7. Tips-bet.comDetail

  http://www.tips-bet.com
  Jednička na trhu sázkového poradenství! MAXimální profit, MINimální cena - kombinace, které nikdo nedokáže konkurovat! Přidejte se k nám a začněte konečně vyhrávat. Placené tipy. Poradenství v sázení. Kursové sázky. Sportovní sázky. Analýzy tenisových turnajů. Kursové sázení představuje netradiční způsob investování, který díky své flexibilitě nevyžaduje příliš vysokou počáteční investici.

 8. Istý tipDetail

  http://www.jistytip.cz
  Istý tip Vám pomôže zvíťaziť. Poskytujeme tipy na športové zápasy s úspešnosťou vyššou než 84% pri kurze vždy minimálne 1,60. Zvýšte svoje šance na úspešný život.

 9. Lanové centrum TrnavaDetail

  http://pfy.sk
  Lanové centrum v Trnave ponúka adrenalínový zážitok z lanových prekážok. Množstvo atrakcií pre deti ako napríklad nafukovacie atrakcie, detské lanové prekážky. Ako jediné lanové centrum Vám ponúkame i simuláciu voľného pádu z 13m.

 10. Brusle-shop.cz - kolečkové brusle, in-line brusleDetail

  http://www.brusle-shop.cz
  Specializovaný e-shop na in-line a kolečkové brusle. Prodáváme brusle od značek Powerslide, Rollerblade, Tempish a další. U nás kromě bruslí najdete také kolečka na brusle, příslušenství a náhradní díly.

odkazy 11 - 20 z 21