Vsetko.info » Šport » Ostatné

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. HamikovoDetail

  http://www.hamikovo.sk
  Poskytujeme prenájom hokejovej haly v Hamuliakove na Vaše zápasy, turnaje a tréningy. Náš klub vedie hokejové ale aj krasokorčuliarske tréningy a to pre rôzne vekové kategórie. Nájdete u nás aj saunu, masáže, shop, bar a iné možnosti.

 2. EMS prístrojDetail

  http://www.sbody.sk
  EMS prístroj pre viditeľné výsledky. Dosiahnite skutočne viditeľné výsledky len za 20 minút cvičenia 2- krát do týždňa a zmente svoju postavu. Viac na našich stránkach

 3. Kraso klub mesta NitraDetail

  http://www.krasonitra.sk
  Kraso klub mesta Nitra. Škola korčuľovanie pre deti a dospelých. Výchova reprezentantov krasokorčuľovania. Kraso klub mesta Nitra. Škola korčuľovanie pre deti a dospelých. Výchova reprezentantov krasokorčuľovania.

 4. ŠACHY Pálka - šach, figurky, šachovnice, hodinyDetail

  http://www.sachypalka.cz
  Ak milujete šachy tak sme tá najlepšia stránka pre vás. Nájdite si tu svoje obľúbené figúrky, nakupujte nové sady a darčeky. Môžte si kupiť nové luxusné sady, ale aj špeciálne hodinky.

 5. Kolobežky pre dospelých aj detiDetail

  http://www.kolobezka.net
  Široká modelová rada kolobežiek pre každého. Kolobežky pre deti, pre dospelých, cestné, turistické, skladacie, kolobežky pre downhill, freestyle a mushing, kolobežky a nákladné trojkolky pre priemysel. Konfigurátor vybavenie, vysoká kvalita komponentov.

 6. Feline LOKIDetail

  http://feline-loki.blogspot.com
  Najlepšie futbalové tipy od profesionálneho tipéra

 7. poker herna NoiqDetail

  http://www.hraci-sobe.cz
  Poker herna s nejlepší nabídkou na trhu. Každý měsíc rozdáme přes 200.000 Eur jen v rake race akcích! Až 45 procent rake back k tomu! Registrujte se přes hráči sobe a získejte další bonusy pouze pro české a slovenské hráče!

 8. Tandemový zoskok aj samostatný zoskok padákomDetail

  http://www.oktandem.cz/
  Tandemový zoskok a zoskok padákom - individuálny prístup ku každému. Kvalitný záznam zoskoku na DVD, foto na CD do 30 min po pristátí. Tandemový zoskok v luxusnej kazete so šperkom podľa vlastného výberu.

 9. Rosco Sport - športové potrebyDetail

  http://www.roscosport.sk
  Športové potreby všetkého druhu - Basketbal, Bedminton, Bicykle, Bojové športy, Detské hry, Fitness, Futbal, Hádzaná, Kolobežky, Korčule, Plávanie, Skateboardy, Squash, Tenis, Telocvičné náradie

 10. ADROP.skDetail

  http://www.adrenalinove-darceky.sk
  Adrenalínové darčeky a netradičné zážitky sú našou špecializáciou. Zážitok je vhodný darček pre muža i ženu. Ponúkame tipy na vianočné darčeky, darčeky k narodeninám a iné príležitosti, napr.paintball, let balónom, tandemový zoskok, víkendové pobyty. Našou špecializáciou sú adrenalínové darčeky a zážitky. Do našej ponuky patria nielen vianočné a narodeninové darčeky, ale aj netradičné a originálne prekvapenia. Môžete si vybrať z oblastí ako adrenalín, šport, relax a podobne. U nás nájdete viac ako 200 zážitkov, napr. let balónom, tandemové zoskoky, víkendové pobyty.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 21