Vsetko.info » Priemysel a výroba » Ostatné

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. dlazby-obklady.comDetail

  http://www.dlazby-obklady.com
  Specialista na dlažby, obklady Rako, Paradyž, Opoczno a chemii Ceresit. Dodání po celé ČR. Máme velký výběr tapet s modními vzorami. Flexi lepidla za skvělé ceny.

 2. Marian Vidlička - permanentný magnetyDetail

  http://www.neomag.cz
  Zaoberáme sa výrobou a predajom magnetických systémov a permanentných magnetov. Vyrábame strojné súčasti v nástrojárni. Práca na sústruhu, frézke, brúske, zváranie nereze..

 3. vzduchotechnikaDetail

  http://www.vzduchotechnika-eshop.cz
  Vzduchotechnika, distribuční elementy, ventilátory, vzduchovody, spiro potrubí, vzduchotechnické potrubí, vzduchové clony, rekuperace V našem internetovém obchodě Vzduchotechnika eshop máme pro Vás připraveny rabaty na veškeré zboží. V našem foru se budeme snažit Vám poradit a připravujeme seznam montážních firem. Neváhejte a zaregistrujte se.

 4. hekoplastDetail

  http://www.hekoplast.sk
  Naša spoločnosť ponúka: Plastové polotovary: dosky, tyče, trubky. Úpravu plastov: ohýbanie, zváranie, tvarovanie, CNC Materiál: polyethylén, polypropylén, PVC Zverte plasty do našich rúk

 5. Nerez Svoboda s.r.o. - nerezová výrobaDetail

  http://www.nerezsvoboda.sk
  Firma sa zameriava na kusovú aj sériovú výrobu z nerezu, hliníku, mosadze a ocele. Vyrábame nerezové, sklenené či hliníkové zábradlie na schodisko, zhotovíme brány, ploty, dvere, mreže, bytové doplnky, madlá atď. Zvárame a robíme povrchovú úpravu kovov.

 6. Prodej a výroba plastových bazénůDetail

  http://www.dasr.cz
  Zabýváme se výrobou a prodejem vysoce kvalitních plastových nádrží pro všestranné použití. V naší nabídce najdete bazény, jímky, vodoměrné šachty a další výrobky z odolného plastu. Na vše poskytujeme záruku 24 měsíců.

 7. VysávačeDetail

  http://priemyselnevysavace.sk
  Priemyselné vysávače vynikajú vždy veľkou sací silou, veľkým priestorom pre nečistoty, vysoko kvalitnými filtre a ďalšími vymoženosťami, ktoré ľahko vyčistí aj veľké a veľmi náročné udržiavané priestory.

 8. Velteko – baliace stroje a baliace linkyDetail

  http://www.velteko.sk
  Komplexný predaj a projekcia baliacich liniek, baliacich strojov, baliacich zariadení a baliacej techniky. Zaisťujeme tiež dodávku, montáž i servis baliacich strojov, dávkovačov, vkladačov a ďalších komponentov na balenie produktov vrátane obalov a sáčkov na balenie.

 9. BezDymu.sk – fajčiarske kabínky SmokePointDetail

  http://www.bezdymu.sk
  SmokePoint Premium je moderné a estetické riešenie fajčiarskej kabíny na pracovisku a verejných miestach. Kabína je technicky založená na čistení vzduchu - filtrácii vzduchu a je výsledkom patentovaných poznatkov a výskumu.

 10. Ramon - Priemyselná automatizáciaDetail

  http://www.elektroprofi.sk/
  Komplexná dodávka najlepších priemyselných technológií pre automatizáciu výroby od dopravníkov cez baliace linky až po robotické a manipulačné dobre zariadene centrá. Takisto aj ponuka pre modernizácie a repasácie výroby.

odkazy 31 - 40 z 42