Vsetko.info » Priemysel a výroba » Ostatné

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Pcvykup.sk – výkup PC komponentovDetail

  http://Pcvykup.sk
  Spoločnosť Palkov s.r.o. sa zaoberá výkupom a spracovávaním kovo-šrotu a iných odpadových materiálov a svoju činnosť rozšírila o výkup samotných PC komponentov na ich ďalšie ekologické spracovávanie.

 2. Potlač pier-KreativaDetail

  http://www.potlacpier.com
  Potlač pier, ceruziek, zapaľovačov, škrabiek, kľúčeniek, fixiek, reklamných a kancelárskych predmetov. Tampoprint do štyroch farieb. Tlač na plast, keramiku, sklo, kov a pod.

 3. Arkov, spol. s r.o.Detail

  http://www.arkov.cz
  Nabízíme ložiska, spojovací materiál, řetězy, řetězová kola, řemeny, řemenice, těsnicí techniku, spojky, maziva a oleje. Vyrábíme a opravujeme hydraulické válce, hadice. Oficiálním zastoupení ložisek SKF, ZKL, INA, TIMKEN

 4. Prelov - výroba poľovníckych predmetovDetail

  http://www.prelov.sk
  Naša spoločnosť Vám ponúka široký sortiment poľovníckych predmetov, štítkov pod trofeje, vyrezávaných tanierov a rezbárskej práce. Všetko čo potrebujete a chcete nájdete u nás. A čo nenájdete vyrobíme!

 5. ExcelDoor - garážové brányDetail

  http://www.exceldoor.sk
  Predávame, inštalujeme a servisujeme privátne garážové brány, priemyselné brány a pohony k plotovým bránam. Pôsobnosť: Nitra, Trnava, Hlohovec, Bratislava, Pezinok, Šaľa, Zlaté Moravce, Prievidza, Galanta....

 6. Elsole.sk - Svet rohožíDetail

  http://www.elsole.sk
  Ponuka rohoží­ : vchodové, priemyselné, špeciálne, rohože s vlastným logom, športové rohože, gastro rohože

 7. Rýchlo rastúce topoleDetail

  http://topoly.kaufen.cz
  Sme česká firma, ktorá predáva rýchlo rastúce topole. Zameriavame sa na talianske odrody. Tieto topole majú rovnaké vlastnosti ako napríklad Japonský topoľ. Tieto rýchlo rastúce topole boli vyšľachtené firmou s viac ako osemdesiatročnou skúseností s rýchlo rastúcimi topole. Ďalej sa zaoberáme predajom mechanizácie pre pestovanie rýchlorastúcich topoľov. Mechanizáciu je možné si u nás tiež zapožičať.

 8. Sešívačky.cz - průmyslové sponkovačkyDetail

  http://www.sesivacky.cz
  Prodej a servis - kartonážní sešívačky MEZGER, sponkovačky krabic a šičky JOSEF KIHLBERG, balicí technika, balicí materiál, spony do sponkovačky, náhradní díly na sešívačky kartonů a kartonážní uzavírače.

 9. JS Okna - plastová oknaDetail

  http://www.jsokna.cz
  JS Okna - Jistota Spolehlivost. Výrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna a dveře z moderních profilových systémů jako je Panorama nebo Aluplast. Problém nám nedělají ani plastové vchodové dveře. Plastová okna od nás Vás nezklamou. Jsme profíci ve svém oboru, ve kterém již pracujeme řadu let. Vyzkoušejte si nás.

 10. pvc, podlahy, brno, plávajúce, podlahyDetail

  http://www.podlahydomu.cz
  Naše firma se zabývá pokládkou podlahových krytin a působí na jihu Moravy již několik let. Díky osobnímu a kvalifikovanému přístupu se můžeme pyšnit velkým počtem spokojených zákazníků. Zakázky dokážeme nejen zrealizovat podle vašeho návrhu, ale také vám rádi odborně poradíme, jaká podlahová krytina je do vašeho prostoru tou nejlepší volbou. Predávame a montujeme podlahy, Thermofix, PVC, plávajúce podlahy, drevené podlahy, parkety a koberce. Renovujeme parkety, dosky. Vykonávame brúsenie parkiet.

odkazy 21 - 30 z 43