Vsetko.info » Zdravie » Ostatné

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Hovorme o kĺboch- ako si udržať kĺby v dobrej kondíciíDetail

  http://hovormeoklboch.sk/
  Webová stránka informatívneho charakteru zaoberajúca sa problémami s kĺbmi. Obsahuje užitočné články na tému zdravie so zameraním na kĺby, ale aj fórum a mapu ambulancií.

 2. Halitóza: zápach z ústDetail

  http://mnau.sk/halitoza-zapach-z-ust/
  Nepríjemný zápach z úst je skutočne delikátnym problémom ktorý ale netreba podceniť. Halitóza trápi rovnako ženy ako aj mužov, a to bez rozdielu veku. sme tu pre vás

 3. Vypadávanie vlasov na mnau.skDetail

  http://mnau.sk/vypadavanie-vlasov/
  Je úplne jedno, či máte vlasy krátke, dlhé, kučeravé, vyžehlené, šedivé alebo hnedé. Všetky vypadávajú a prerieďujú sa každý deň. Kedy je však dôvod na liečbu?

 4. Ako zhodiť pivné bruškoDetail

  http://men.sk/ako-zhodit-pivne-brusko/
  Jedným z najčastejších estetických problémov pánov je pivné bruško, ktoré sa začína plne prejavovať už po tridsiatke. Chcete zistiť ako ho zhodiť? Prečítajte si nejaké tipy a rady.

 5. Erektylná disfunkcia alias nočná mora každého mužaDetail

  http://men.sk/erektylna-disfunkcia-alias-nocna-mora-kazdeho-muza/
  Erektylnou disfunkciou, teda poruchou erekcie trpí na svete viac ako 150 miliónov mužov. Toto ochorenie nie je žiadnou hanbou, a preto nie je dôvod báť sa navštíviť urológa a začať proces liečby

 6. Ekzém a oparDetail

  http://mnau.sk/ekzem-a-opar/
  Človek má na koži miliardy mikroorganizmov. Tie sa môžu dostať pod kožu z rôznych dôvodov čo sa prejaví miestnou infekciou. Koža sa skladá, ako iste vieme, zo zamše, podkožného väziva a pokožky.

 7. Dracula terapiaDetail

  http://mnau.sk/krv-pre-krasu-dracula-terapia/
  Vraví sa, že pre krásu sa trpí. Ak sa pozrieme na názov najhorúcejšej novinky vo svete omladzovania tzv. Dracula terapiu, tak si môžeme myslieť, že aj táto procedúra bude bolestivá. No nie je to celkom tak.

 8. Nalíčte sa pod okuliareDetail

  http://mnau.sk/nalicte-sa-pod-okuliare/
  Kedysi sa ženy hanbili za okuliare a deti ich nechceli nosiť do školy. Našťastie, všetko sa zmenilo a okuliare kráčajú spolu s módou. Dokonca si môžete zakúpiť štýlové okuliare bez dioptrii len tak, aby ste doplnili outfit.

 9. Menštruačný Kalendár - MojKalendarik.skDetail

  http://www.mojkalendarik.sk
  V Tvojom menštruačnom kalendáriku si môžeš zaznačiť všetky dôležité informácie a mať ich vždy a všade pri sebe. Je to naozaj jednoduché a rýchle, už nikdy viac nemusíš mať svoje najosobnejšie informácie napísané po lístočkoch, či v bloku. Pridaj sa k nám, registrácia je bezplatná.

 10. MULTI DETOX - najsilnejší detoxikácia organizmuDetail

  http://www.multidetox.com
  Multi Detox je nový 100% prírodný doplnok stravy pre najsilnejší a účinnú detoxikáciu organizmu. Táto kombinácia 9 bylín je veľmi účinný nástroj pre detox organizmu, zdravé chudnutie, navrátenie vitality. Detoxikácie tela nebola nikdy jednoduchšia.Multi Detox je nový 100% prírodný doplnok stravy pre najsilnejší a účinnú detoxikáciu organizmu. Táto kombinácia 9 bylín je veľmi účinný nástroj pre detox organizmu, zdravé chudnutie, navrátenie vitality. Detoxikácie tela nebola nikdy jednoduchšia.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, 6, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 59