Vsetko.info » Zdravie » Zdravotnícke služby a potreby

Pridať stránku

Zdravotnícke služby a potreby

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Eftpsychologie.cz Praha - fobie, úzkosti, strachyDetail

  http://www.eftpsychologie.cz
  Na webu eftpsychologie.cz naleznete pomoc při problémech s fobií, úzkostí či strachem. Dozvíte se, jak fobie, úzkosti a strachy odstranit. Nabízím pomoc také formou konzultace v Praze, která Vás zbaví fobie, úzkosti a strachu trvale. Nenechte se ovládat fobiemi, úzkostmi a strachy, navštivte web, získejte pomoc a osobní poradenství v Praze.

 2. Naj ZubárDetail

  http://www.najzubar.sk/
  Stránka www.najzubar.sk je zameraná na komplexnú zubnú starostlivosť. Našim cieľom je poskytnúť vám čo najprehľadnejšie informácie a jednoduchý prístup k vyhľadaniu konkrétneho zubára.

 3. Centrum regenerace TáborDetail

  http://regeneracetabor.cz
  Nabízíme relaxační zboží, taburetky, polštářky, pomůcky pro jogu, knihy o duši. Energy pro lidi i zvířátka. Relaxace, centrum, polštářky, taburetky, joga, energie, knihy. Webový portál o relaxaci, uklidnění duše i těla s možností nákupu v e-shopu.

 4. Wellness víkendDetail

  http://www.vitalni-svet.cz
  Vitalny svet je wellness komplex relaxačního a regeneračního prostředí, které má příznivý vliv na lidský organismus, navozuje duševní svěžest, odpočinek a pohodu. VITÁLNÍ SVĚT jako komplex i jeho dílčí složky působí pozitivně na všechny lidské smysly. Prostředí VITÁLNÍHO SVĚTA v Branné je laděné do okouzlující atmosféry Keltských předků a nabízí nejpůsobivější nabídku wellness a relax zázemí v České republice. Vybavení je díky ucelenému řešení odpočinkových procedur přizpůsobeno veškerým potřebám každého návštěvníka.

 5. Imperial VITAMINSDetail

  http://www.imperialvitamins.sk
  Predaj a distribúcia výživových doplnkov, kozmetiky, tehotenských a ovulačných testov.Internetový obchod s výživovými doplnkami,vitamínmi,kozmetikou, ovulačnými a tehotenskými testami.

 6. Polymedshop - všetko do ordinácieDetail

  http://www.polymedshop.sk
  Predaj zdravotníckeho spotrebného materiálu, lekárskych nástrojov, diagnostických pomôcok, prostriedkov, prístrojov, nábytku do ordinácie. Kvalifikovaný servis, poradenstvo. Predaj fonodoskopov, teplomerov, defibrilátorov, injekčných pump, goniometrov a tď.

 7. www.biolampy.comDetail

  http://www.biolampy.com
  Predaj medicínskych zariadení, biolampa biostimul, zepter bioptron. Predaj a servis medicínskej techniky, biolampy biostimul, zepter bioptron a ďaľších značiek.

 8. Masážne kreslá a vibračné strojeDetail

  http://fitmasaz.sk
  Predaj masážnych kresiel a vibračných plošín. Ako priamy dovozca Vám poskytujeme najnižšiu cenu na Slovensku. Na tovary poskytujeme 2 ročnú záruku a tiež aj pozáručný servis. Vyznačujú sa hlavne kvalitou výrobných materiálov, jedinečným dizajnom a najrôznorodejšími funkciami luxusných masážnych kresiel.

 9. Rehabilitace, masáže PrahaDetail

  http://www.lymfaticke-masaze-praha.info
  Naše studio zdraví Ellen ( Praha ) nabízí komplexní rehabilitační služby, masáže, lymfatické drenáže, relaxaci a fyzioterapii pomocí rolletic, celulitida, kosmetický salón, pedikúra, manikúra, rehabilitace a masáže v praze

 10. Cytopathos, spol. s.r.oDetail

  http://www.cytopathos.sk
  Cytopathos je jedno z najväčších biopticko–cytologických pracovísk na Slovensku. Laboratórium ponúka služby pre všetky chirurgické, kožné, gynekologické a ďalšie vyšetrenia cytológií a kompletnú bioptickú službu

odkazy 11 - 20 z 27