Vsetko.info » Zdravie » Zdravotnícke služby a potreby

Pridať stránku

Zdravotnícke služby a potreby

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Najmodernejšie zubné náhrady ROOTTDetail

  http://implantation.sk/
  Náhrada zubov pomocou moderných zubných implantátov ROOTT. Už aj v Bratislave sú dostupné najkvalitnejšie umelé zuby na trhu. Zdravý chrup a pekný úsmev vďaka implantation.sk

 2. Dentálne implantáty ImplantationDetail

  http://implantation.sk
  Pri chýbajúcich alebo poškodených zuboch je náhrada v podobe dentálnych implantátov nevyhnutným riešením. Kvalitné zubné náhrady ROOTT teraz nájdete aj v Bratislave. Vďaka implantation.sk dosiahnete zdravý a krásny chrup.

 3. Doprajte si skutočný relax za skvelú cenu!Detail

  http://www.rajmasazi.sk
  Bolí Vás chrbtica alebo šija? Máte sedavé zamestnanie? Alebo chcete proste iba zrelaxovať? www.rajmasazi.sk ponúka viacero relaxačných masáží, ktoré pomáhajú pri prepracovaní, strese, strate energie, ochoreniach pohybového aparátu či poruchách lymfatického systému. Klasická masáž len za 8,90€, permanentky s 10% zľavou a ďalšie super akcie. Kontakt: Ján Gardoš, +421910 489 139, Bratislava.

 4. Vyskúšajte detoxikačnú terapiu ZADARMO!Detail

  http://www.detoxikacna-terapia.sk
  Detoxikačné náplasti Phoenix Pharma ako jediné očistia váš organizmus, podporia chudnutie a zbavia vás stresu!Vyskúšajte detoxikačnú terapiu ZADARMO! STOP ZDRAVOTNÝM PROBLÉMOM! Zlepšíte cirkuláciu krvi, Posilníte imunitný systém.

 5. Biolampa Bioptron - Biolampy Zepter - originálne biolampyDetail

  http://www.biolampy-zepter.sk
  Indikácie použitia biolampy Bioptron, rady, skúsenosti, ukážky účinnosti, terapie, ale aj ich typy, ceny, financovanie a príslušenstvo. Ponuka ostatných výrobkov Zepter.

 6. Zdravotné a domáce potrebyDetail

  http://www.esogroup1.com
  Internetový predaj domácich a zdravotníckych potrieb. U nás nájdete biolampy, masážne kreslá, digitálne tlakomery, konské masti, rýchlovarné kanvice, indukčné variče a mnoho iných užitočných pomocníkov. Internetový predaj domácich a zdravotníckych potrieb. U nás nájdete biolampy, masážne kreslá, digitálne tlakomery, konské masti, rýchlovarné kanvice, indukčné variče a mnoho iných užitočných pomocníkov.

 7. Prípravok na kliešťatá  - IxodermDetail

  http://www.ixoderm.sk/
  Ixoderm potenciálne rizikovú situáciu rieši bezpečne, efektívne, rýchlo a bez akých koľvek vekových obmedzení (je vhodný aj pre najmenšie deti). Zbavte sa kliešťa ľahko a rýchlo. Ixoderm je k dostaniu vo Vašej lekárni.

 8. Potrebujete dobrého zubára?Detail

  http://www.najlepsizubar.sk/
  Máte dobrého zubára? Bohužiaľ Nie všetci môžem odpoveď áno. Poradíme Vám kde v Bratislave nájsť a ako spoznať toho správneho dobrého stomatológa. A ako sa správne starať o zuby. zubár, skúsený zubár, dobrý zubár v Bratislaveskúsený zubár, dobrý zubár v Bratislave

 9. Klinika plastické chirurgie v PrazeDetail

  http://www.perfectclinic.cz
  Plastická chirurgie Perfect Clinic nabízí veškeré operace z plastické chirurgie i estetické chirurgie. Plastická chirurgie Praha Perfect Clinic nabízí špičkové služby garantované nejlepšími odborníky z oboru v České republice. Kosmetická chirurgie Perfect Clinic nabízí rovněž aplikace botulotoxinu, výplň a korekce vrásek injekčními implantáty, odstranění kožních výrůstků a další specifické zákroky estetické dermatologie.

 10. Tradičná čínska medicínaDetail

  http://www.tcmslovakia.sk
  Čínska medicína je najznámejším liečebným systémom, stojacom paralelne k súdobým biomedicínskym postupom. Poskytuje ucelený pohľad na otázky zdravia, choroby, životného štýlu, cesty k udržaniu zdravia, energie, životného elánu. Tradičná čínska medicína, čínska medicína, čínske byliny, cinska medicina bratislava

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 27