Vsetko.info » Zdravie » Lieky a lekárne

Pridať stránku

Lieky a lekárne

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Bezbolestná laserová operácia očí Relex SmileDetail

  https://www.relexsmile.sk/
  Využite bezbolestnú laserovú operáciu očí RelexSmile 3D. Ponúkame vám operáciu za výhodných podmienok - hneď po operácii dokážete fungovať. Operácia očí s najnovšou technológiou.

 2. HerbaLand - chutné a zdravé vitamíny nielen pre detiDetail

  http://www.herbaland.sk
  Pod značkou HerbaLand naši zákazníci nájdu výživové doplnky určené nielen pre deti vo forme chutných želatínových vitamínov. Všetky prípravky sú vyrábané len z prírodných zdrojov a v prvotriednej kanadskej čistote a sú predávané v 15 krajinách sveta.

 3. Lekáreň Ferula, ŽilinaDetail

  http://www.lekarenferula.sk
  Lekáreň Ferula sa nachádza priamo v centre mesta Žilina. Ponúkame vám výdaj liečivých prípravkov na predpis ako aj široký sortiment voľnopredajných liekov a doplnkového sortimentu.

 4. Konopná kosmetikaDetail

  http://cutishelp.com/
  Konopná kosmetika značky CutisHelp představuje speciální sadu produktů z konopí. Tato zdravotní kosmetika se skládá z mastí, krémů, emulzí, balzámů, šamponů a jiných výrobků, jejichž součástí je přírodní olej ze semen technického konopí.

 5. Liečba chorôb za pomoci aloe veraDetail

  http://www.prirodni-pripravky.cz/
  Prírodné prípravky - liečba chorôb za pomoci aloe vera a prípravkov Klas. Bezplatná interaktívne poradňa. Pomoc prírodnej medicíny. Nákup prípravkov klas za výhodných podmienok.

 6. Liečba rakovinyDetail

  http://www.17b17.com
  Všetko o rakovine a jej liečbe pomocou vitamínu b17. Liečba rakoviny krčka maternice a prsníka. Predaj vitamínu b17. Vitamín B17 ako ličba rakoviny prsníka a predaj marhuľových jadierok.

 7. Přírodní kosmetika, biokosmetikaDetail

  http://www.darkova-kosmetika.cz/
  Přírodní kosmetika bez parabenů, ropných derivátů, chemikálií a syntetických parfemací. Vlasová kosmetika bez silikonů. Důležité je rozumět složení, kvalitě a způsobu zpracování. Naše nabízená přírodní kosmetika, vlasová kosmetika má vždy uvedené přesné složení, dosažené certifikáty o kvalitě, způsobu zpracování a způsob použití.

 8. Bion3 - Multivitamín s probiotikamiDetail

  http://www.bion3.cz
  Jedinečná kombinácia multivitamínov, probiotík a minerálov v jedinej tablete. Bion3 od spoločnosti Merck pomáha zlepšiť stav črevnej mikroflóry a fungovanie imunitného systému. Zdravá črevná mikroflóra potom lepšie využije vitamíny i minerály..

 9. lekarne.skDetail

  http://www.lekarne.sk
  Portál venovaný lekárňam, lekárnikom, farmaceutom a pacientom. Našim hlavným cieľom je informovať lekárnikov i širokú verejnosť, o novinkách, liekoch, zdravotníckych pomôckach, poisťovniach, zdrav. inštitúciách...atď Na webe www.lekarne.sk si budete môcť nájsť množstvo internetových stránok z oblasti lekárstva, farmácie, zdravotníctva a zdravého životného štýlu.

 10. Lékárny onlineDetail

  http://lekarnycr.cz
  Najděte si nejbližší lékárnu, zdravotnické centrum, zubaře, lázně či cokoliv jiného jedním kliknutím přímo na lekranycr.cz. Jednoduše si zjistíte otevírací doby, ceny služeb a mnoho dalších informací. Nevěříte? Přijďte se podívat

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 16