Vsetko.info » Zdravie » Lekári

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Uromeda - Súkromná urologická ambulanciaDetail

  http://www.uromeda.sk
  Urologické a andrologické vyšetrenia, obriezka, cirkumcizia, sterilizácia, vazektómia, únik moču, pohlavné choroby, sonografické vyšetrenia, urologická ambulancia, neplodnosť, sexuologické vyšetrenia

 2. Plastická chirurgie MUDr. Petr HýžaDetail

  http://www.e-plasticka-chirurgie.cz
  Plastická a estetická chirurgie v Brně. Provádíme korektury obličeje, modelace prsou, liposukce a další plastické operace. Uplatňujeme zcela individuální přístup.

 3. RehabilitáciaDetail

  http://www.unireha.sk
  Ponuka akupunktúry a rehabilitácie vo Zvolene a Krupine. Sme tu pre vás aby sme vám pomohli s vašími zdravotnými problémami. Navštívte naše stránky a prečítajte si viac.

 4. MUDr. Pavel Kalina - plicní lékařDetail

  http://www.plicni-kalina.cz
  Plicní ordinace nabízí řešení jakýchkoliv potíží s dechem, onemocnění plic, astma, chopn či kašel a rýmu. Léčíme pacienty s akutními potížemi a ve stabilizovaném stadiu onemocnění plic. Ordinační hodiny jsou na našich webových stránkách.

 5. PhDr. Eva Reichelová, CSc.Detail

  http://www.reichelova.sk
  Venujeme sa liečbe psychologických porúch a problémov u detí a dospelých. Psychoterapia je zameraná na spracovanie vnútorných konfliktov, strachov, depresií, fóbií. Súčasťou liečby detí je rodinné poradenstvo pre rodičov, aby neboli výchovne bezmocní a nevedomým spôsobom neprenášali na deti vlastné ťažkosti.

 6. MySmileDetail

  http://www.mysmile.sk
  MySmile – kvalitný zubár – stomatológ, Bratislava. Ošetríme Vás bezbolestne, modernými prístrojmi v čase, ktorý Vám vyhovuje. Kontaktujte nás! Tešíme sa na Vás!

 7. Veterinari.sk - Zoznam veterinárovDetail

  http://www.veterinari.sk
  Kompletný zoznam veterinárov, veterinárne ambulancie, polikliniky, kliniky a ošetrovne. Kontaktne informacie a mapy s navigáciou. Veterinárne poradenstvo a chovateľské potreby.Kompletný zoznam veterinárov, veterinárne ambulancie, polikliniky, kliniky a ošetrovne. Kontaktne informacie a mapy s navigáciou. Veterinárne poradenstvo a chovateľské potreby.

 8. Katalog-doktorov.skDetail

  http://www.katalog-doktorov.sk
  Prvý katalóg doktorov v Slovenské republike - Rozsiahly zoznam doktorov, ktorí Vám ponúkajú svoje služby: ambulancia, praktický doktor pre deti a dospelych.

 9. MojLekar.euDetail

  http://www.mojlekar.eu
  MojLekar.eu – internetový objednávací systém pre lekárov a pacientov. Objednávanie do ambulancií na vyšetrenia v celej SR. Objednajte sa do ktorejkoľvek ambulancie v SR 24 hodín denne, 365 dní v roku.

 10. Lekari.skDetail

  http://www.lekari.sk
  Portál venovaný lekárom, medikom, zdravotn. pracovníkom . . . a pacientom. Registrácie lekárov, denne nové správy. DISKUSIA pre všetkých je spustená na www.lekari.sk

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 13