Vsetko.info » Zdravie » Alternatívna medicína

Pridať stránku

Alternatívna medicína

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. KefirDetail

  http://kefir.sk/
  Stránka je určená pre milovníkov kefíru.Stručne a výstižne vám podáva informácie o tejto hube, ktorá po storočia prínaša blahodárne účinky ľudom po celom svete.Obsah stránky je zameraný na popis,účinky,prípravu a taktiež tu nájdete aj fotogalériu kefíru.

 2. Tělové svíce a ušní svíčkyDetail

  http://www.telove-svice.cz
  Tělové svíce a ušní svíčky aplikované v terapii a léčbě pro detoxikaci, očistu, čištění a léčbu. Terapie provádí Studio Terapie a Fitness Michael Moder. Tělové a čakrové svíce harmonizují a odstranují bolesti, kloubů, páteře, hlavy, migrény, nachlazení, zánět dutin, trávící obtíže, menstruační bolesti, zúžení cév, neplodnost, impotence, duševní vyčerpání, deprese, atd.

 3. Masáže a reiki OlomoucDetail

  http://www.masaze-olomouc.eu
  Nabídka klasických a reiki masáží, reiki kurzu, automatické kresby a terapie Cesta.

 4. Automatická kresbaDetail

  http://www.automaticky.cz
  Web autorky knih o automatické kresbě. Automatická kresba je diagnostická metoda, jejíž pomocí lze vykreslit nejenom energetické poruchy, ale také energetické poruchy zpusobující poškození lidských orgánu.

 5. Tréner očí - vráti sa Vám zraková ostrosťDetail

  http://www.treneroci.sk/
  Chcete predísť noseniu okuliarov alebo silnejším dioptriám? Dierkované okuliare Vision Fix zmerateľne zlepšujú zrakovú ostrosť pri rôžnych poruchách zraku, odstraňujú únavu očí a bolesti hlavy.

« Predchádzajúce 1, 2, 3, 4 , Nasledovné

odkazy 31 - 35 z 35