Vsetko.info » Zdravie » Alternatívna medicína

Pridať stránku

Alternatívna medicína

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Prírodná lekáreň - Kvalita za rozumnú cenuDetail

  http://www.drgreen.sk/
  Kvalitné prírodné produkty za veľkoobchodnú cenu. Naštívte nás a vyberte si alternatívne produkty z našej ponuky - Prírodné liečivá za rozumné ceny - vyberte si zo širokej ponuky.

 2. SypanéČaje.skDetail

  http://www.sypanecaje.sk
  Špecializujeme sa na predaj kvalitných sypaných čajov z celého sveta. Ponúkame Vám to najlepšie z čajového sortimentu od nášho dodávateľa, ktorý patrí k najväčším dovozcom sypaných čajov a liečivých bylín na Slovensku.

 3. Kozmetika, parfémy,doplnky stravyDetail

  http://www.artigel.sk
  Predaj doplnkov stravy, vitaminu, predaj kozmetiky LANDER, ANIAN.Zabýváme se prevenci rakoviny - doplnek stravy Mycelacaps, prevenci klbov, artrozy - doplnek stravy Artigel.

 4. Originální Thajské masáže v PrazeDetail

  http://www.thajsky-raj.cz
  Thajský Ráj / Originální Thajské masáže v Praze Vážení návštěvníci, dovolujeme si vás pozvat do našich specializovaných salonů originálních thajských masáží v Praze. Připravili jsme pro vás příjemné a tradiční prostředí Thajska, vybaveno masážními salony, kde se vám budou věnovat školené masérky. Náš personál jsou studované a učené masérky převážně ze světoznámé chrámové škole Wat Pho, které vám dopřejí maximálního požitku. Vidíte-li naši masérku při práci, můžete mít pocit, že tradiční masáž je vlastně meditací. Obrovské soustředění, tušená, nikoliv viditelná síla, dokonalé sladění pohybů - to je Nuad Borán (thajsky „starobylá masáž“). Léčebné použití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné efekty jsou u bolestí zad a hlavy, vyčerpání, stresových poruch a psychosomatických obtíží.

 5. Stabilita a Sila - Bionic NáramokDetail

  http://www.bionicnaramok.net
  Bionic Náramok zaručuje instantné zvýšenie sily a stability. Prichádza na slovensko v rôznych typoch veľkostiach a farbách, určený ako pre ľudí tak aj domácich miláčikov.

 6. Echinacea purpureaDetail

  http://www.echinacea.sk
  Stránka echinacea.sk Vám prináša informácie o tejto rastline, jej pôvode a jej blahodárnych účinkoch na organizmus a rôznych spôsoboch využitia rastliny a samozrejme aj návod na vypestovanie echinacey purpurovej v domácich podmienkach.

 7. Tantra joga pro zenyDetail

  http://www.mohendzodaro.cz
  Stranka o kursech tantra jogy pro zeny, cviceni MOHENDZODARO. Vede Ma Deva Pranama, MUDr. Monika Sicova. Tajemne, omlazujici a zkraslujici cviceni ze starodavne indicke tradice.

 8. Spiritual Response TherapyDetail

  http://www.srt.sk
  Metóda alternatívnej medicíny, ktorá pomáha odstraňovať psychické traumy a podvedomé bloky zo psychiky človeka a tým mu prináša úľavu, pohodu a pocity šťastia na duši.

 9. Alternatívne terapieDetail

  http://www.instantheal.com
  Ezoterická diskusná stránka, ktorá sa špecializuje na alternatívne liečiteľstvo a hlavne terapie Reiki, Spiritual Response Therapy a Chi-kung. Obsahuje rady pre začínajúcich ezoterikov.

 10. konská Masť - PFERDEBALSAMDetail

  http://www.konskamast.eu
  Naša spoločnosť sa zaoberá distribúciou bylinných balzamov - gélov proti bolesti kĺbov, svalov a chrbtice. Jedná sa predovšetkým o výrobky s názvom Konská Masť - PFERDEBALSAM.

odkazy 21 - 30 z 35