Vsetko.info » Zdravie » Alternatívna medicína

Pridať stránku

Alternatívna medicína

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Mandura,Investments-Peníze onlineDetail

  http://www.financial-opportunity.com/
  Proč Drink Mandura-poskytuje našemu organismu nutriční rovnováhu a zajišťuje optimální přísun vlákniny, vitamínů, minerálních látek, xanthones, flavonoidů a antioxidantů. Veškeré výživné látky obsažené v tomto nápoji jsou velmi dobře vstřebatelné a u produktu nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky.

 2. Zdraví, regenerace, vitalita - PORADNADetail

  http://www.uzdravim.net
  Zdraví je dnes velmi důležité. Kdo je nemocen, utrácí zbytečně svoje peníze i svůj drahocený čas. Jsem zde pro každého, kdo chce vědět dojít ke svému zdraví, regeneraci a vitalitě při plném nasazení ve svém podnikání nebo v zaměstnání.

 3. alternativneterapie.skDetail

  http://www.alternativneterapie.sk
  Katalóg terapií a terapistov na Slovensku. V katalógu nájdete tiež zoznam predajní s alternatívnou medicínou a pomôckami na masáže a terapie. Urobte niečo pre svoje zdravie!

 4. Wellness PatinceDetail

  http://wellnesspatince.com
  Informácie o wellness, masážach, fitness a zdravom životnom štýle. Wellness ponúka komplexnú starostlivosť zameranú na nájdenie rovnováhy medzi dušou, telom a mysľou, ktorej dôsledkom je spokojný a šťastný život.

 5. Agel umiDetail

  http://www.naimunitu.cz/
  AGEL UMI - hlavní složkou je fucoida, je to přírodní složka,která je obsažena v hnědé mořské řase, která se sklízí v nejčistčích vodách severního moře. Je účinná v boji proti rakovině štítné žlázy. Fucoidan má pozitivní vliv na celkové zdraví.

 6. Pavol DuchoňDetail

  http://duchonpavol.meu.zoznam.sk
  Zdravý životný štýl - Hľadanie bežného humoru... (liek proti stresu)+lieky, ktoré by sme mali všetci poznať...(Prírodná lekáreň) Nezvyčajná publikácia o živote !

 7. Léčivé byliny a bylinky - gemmoterapieDetail

  http://gemmoterapie.cz
  Internetový obchod Zentrichova apatyka nabízí široký sortiment alternativních produktů nejen tibetské a čínské medicíny. V nabídce naleznete čaje, bylinky, bylinné výtažky, masti, krémy a další přírodní produkty pro vaše zdraví.

 8. Všetko pre svoje zdravieDetail

  http://www.zdravie-chovatelstvo.sk
  Eshop zameraný na prípravky pre detoxikaciu, kožné problémy, imunitný systém, krvný a cievny systém, poruchy metabolizmu, tráviaci trakt, nervový systém, onkologiu... Ponúkame multivitaminy, čaje, parfumerii, kozmetiku, potreby pre chovatelstvo...

 9. Masáže Brno, Wellness 2000Detail

  http://www.masaze-brno.cz
  Ruční masáže (Ruční (lymfodrenáž, Dornova metoda, klasická, reflexní i proticelulitidova masáž), přístrojové masáže a luxusní procedury - tři základní koncepce masérského studia Wellness 2000 Brno. Tvoříme wellness pro každého bez rozdílu věku, pohlaví, profese, národnosti či vyznání, rodinného stavu nebo fyzické kondice.

 10. Zdravý obchodDetail

  http://www.zdravyobchod.sk
  Veľkoobchod, maloobchod v oblasti korenín, suchých plodov a sušeného ovocia, čajov, bylín, zelených potravín a produktov zdravej výživy.Veľkoobchod, maloobchod a kamenný obchod so širokým sortimentom kvalitných produktov za nízke ceny. Ponúkame Goji-kustovnicu, sušené ovocie a orechy, kvalitné čaje z celého sveta, európske a peruánske byliny, himalájske čaje, bylinné.

odkazy 11 - 20 z 35