Vsetko.info » Zdravie » Alternatívna medicína

Pridať stránku

Alternatívna medicína

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Ahavaaction.czDetail

  http://www.ahavaaction.cz
  Velkoobchodní i maloobchodní prodej original produktů z oblasti Mrtvého moře. Kompletní sortiment firem Ahava, Camélk, Schwartz, LoveMoon. Doteky vzkříšení z míst, kde historie napsala bibli. Pečuj o své tělo, omládne tvá duše! Velkoobchodní i maloobchodní prodej original produktů z oblasti Mrtvého moře. Kompletní sortiment firem Ahava, Camélk, Schwartz, LoveMoon. Doteky vzkříšení z míst, kde historie napsala bibli. Pečuj o své tělo, omládne tvá duše!

 2. Sila prírodyDetail

  http://www.silaprirody.eu
  Podpora zdravia prírodnými bioinformačnými produktami, ktoré harmonizujú energetické dráhy tela (meridiány) - produkty Energy (pre ľudí a zvieratá) a produkty TČM (tradičná čínska medicína).

 3. Harmonizácia-zdravia.sk - bioprotector, ochrana pred elektrosmogomDetail

  http://www.harmonizacia-zdravia.sk
  Špeciálny tvar a patentovaná kombinácia kovov a minerálov Bioprotectora účinne chráni pred technickým elektrosmogom, ale aj v geopatogénnych zónach. Znižuje tak negatívny vplyv elektrosmogu na nervový systém (centrálny aj autonómny), metabolizmus, kardiovaskulárny systém, reprodukčný systém, endokrinnú sústavu a obranyschopnosť organizmu. Bioprotector má pozitívny a harmonizačný vplyv na zdravie bez škodlivých vedľajších účinkov.

 4. Meditačný svetDetail

  http://www.meditacnysvet.sk
  Meditačný svet je kompasom na vašej ceste duchovného rastu. Využite silu meditácie, zmeňte svoj život a splňte si svoje sny. Stránka ako stvorená len pre Vás.

 5. čajovňa Sakura Tea BarDetail

  http://sakurateabar.sk
  Príjemné posedenie v Bratislave na Zahradníckej ulici. Ponúkame Vám: čaje, kávu, japonské pivo, zelený jačmeň, taktiež predaj čajov, keramiky, darčekových balení...

 6. Eft - joga.Detail

  http://www.eft-joga.cz
  Stránky obsahují internetové kurzy a poradenství v oblasti jogy, energetické psychologie eft, sebevědomí s eft, hubnutí s eft, jak na nemoc s eft a potravinové doplňky nutra bona.Na stránkách jsou informace o filozofii a energii v joze, techniky jogy, jak vzniklo eft a kde může eft pomoci.

 7. Čínska medicínaDetail

  http://tradicnacinskamedicina.sk
  Čínska medicína je zatiaľ u nás známa v podobe svojich praktických disciplín, ako sú akupunktúra, masáže, bylinná liečba a pod. Menej sa však vie o jej základných teóriach tradičnej čínskej medicíne. Dozviete sa o nich na našej Tradičná čínska medicína, čínska medicína, čínske byliny, 5 elementov

 8. SedistopDetail

  http://www.sedistop.sk
  GREY OUT – ŠEDISTOP je prírodný enzymatický prípravok – vlasová voda pre všetky typy vlasov, ktorý prináša nový trend v oblasti starostlivosti o vlasy. Je určený predovšetkým mužom, ktorí používaním tohto prípravku získajú svoju pôvodnú farbu decentne a ich okolie si na ich postupnú zmenu prirodzene zvykne. Prirodzeným spôsobom obnoví Vašu pôvodnú farbu vlasov a zároveň ich lesk – Vaše vlasy získajú v krátkom čase prirodzené pôvodné sfarbenie. Nová vylepšená receptúra zabraňuje tvorbe nežiaducich lupín a dlhodobo odstraňuje problémy s mastnými vlasmi. Náš prípravok je číry, účinný, s príjemnou a sviežou vôňou – vyrobený na základe Hodnotenia bezpečnosti kozmetických výrobkov

 9. Natur TerapieDetail

  http://www.naturterapie.sk
  Prípravky vyrábané z ekologicky čistých prírodných surovín, ktorých dlhodobé používanie vedie k zlepšeniu vášho zdravia - Aplikátory Ljapko, Živicové kúpele, Pantové kúpele, Skypofit, Masážne oleje

 10. Bachova kvetová terapia - Harmonizácia tela a dušeDetail

  http://www.bachova-terapia.sk
  Bachova kvetová terapia účinne lieči pocity únavy, nervozity, strachu, úzkosti a depresie uvoľnením zablokovanej negatívnej energie. Vhodná pri liečení deti, ktoré trpia nevysvetliteľným strachom, malou sebadôverou, či nedostatkom koncentrácie.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 35