Vsetko.info » Zábava a Hobby » Zoznámenia

Pridať stránku

Zoznámenia

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Romantické vyznanie lásky a požiadanie o rukuDetail

  http://www.vyznanie-lasky.com
  Pomôžeme vám povedať milujem ťa inak. Nebojte sa potešiť najbližšiu osobu a vyznať jej lásku. Vyznajte lásku romanticky tak, aby urobili dojem. Pomôžeme vám niekoľkými osvedčenými spôsobmi. Originálne zamilované vyznanie lásky získate za symbolickú cenu a výsledný efekt je na nezaplatenie.

 2. Ako osloviť ženuDetail

  http://men.sk/ako-oslovit-zenu/
  Určite mi dáte za pravdu ak poviem, že mnohým mužom robí problém pri zoznamovaní s neznámymi ženami práve oslovenie. Pekné dievča môžeme stretnúť a následne osloviť kdekoľvek a kedykoľvek, či už je to na ulici, v práci, v škole, v obchode, v bare alebo na diskotéke.

 3. Škola ZvádzaniaDetail

  http://dandylifestyle.sk
  Prvá škola zvádzania už aj na Slovensku. Prekvapivé ceny a vyškolený inštruktori čakajú na vás v Dandyho škole zvádzania. Naučte sa ako na každú babu!

 4. Je život s deťmi lepší?Detail

  http://mnau.sk/je-zivot-s-detmi-naozaj-stastnejsi/
  Väčšina z nás považuje deti za nevyhnutnú časť života pretože obraz šťastnej rodiny nám bol vštepovaný odmala. No po poriadnej úvahe zisťujeme, že život s dieťaťom zahŕňa plno stresu a vyčerpania. Je teda na mieste položiť si otázku, či sú páry s deťmi naozaj šťastnejšie než tie bezdetné

 5. Ako zbaliť babu?Detail

  http://akozbalitbabu.sk
  Ako zbaliť babu ktorú chceš? Nič nie je jednoduchšie! Pozri si môj nový web a prečítaj si návod ako zbaliť babu krok po kroku. Je to zadarmo. Snáď to pomôže aj tebe!

 6. O čom sú pánske jazdyDetail

  http://mnau.sk/o-com-su-v-skutocnosti-panske-jazdy/
  Milé dámy prinášame vám informácie o čom v skutočnosti sú pánske jazdy - prečítajte si len v magazíne mnau.sk online magazín pre ženy

 7. Rande Pre Teba - Speed DatingDetail

  http://www.randepreteba.sk
  Moderný spôsob zoznamovania - Speed Dating. Spoznaj minimálne 8 ľudí opačného pohlavia počas jedného večera. Zaži klasický speed dating (rýchle rande), rande pri víne alebo preži mimoriadne zoznamovanie pri vytváraní vlastnej pizze, či grilovaní barbecue pod dohľadom uznávaných kuchárov.

 8. Andele lasky SeznamkaDetail

  http://www.andelelasky.cz
  Pokec, zábava, flirtování a seznamování. Možnost zakládání vlastních místností, šeptání a používání grafických smajlíků.Osudová seznamka Anděle lasky: přihlášení do internetové seznamky. Mezi velmi oblíbené a navštěvované služby na internetu patří i tzv. online seznamky.Cílovou skupinou jsou především lidé, kteří mají již jasno, co vlastně hledají a hledají pevný a trvalý vztah. V této seznamce není v současné době příliš inzerátů, což je příležitost pro zadávající, protože budou vaše inzeráty hodně vidět. Cílem nebylo vytvořit seznamku, ve které bude spousta inzerátů, ale vytvořit seznamku, ve které budou lidé potkávat vhodné partnery, kteří to také myslí se seznámením vážně. Myslím, že si tato seznamka postupem času své příznivce najde. Je vhodná také pro ty z vás, kteří mají problémy, o kterých si nemají s kým popovídat. Anonymita dělá s lidmi zázraky a k seznámení se tak odhodlají i velmi stydliví jedinci. Pro ty, kteří to myslí se seznámením na internetu vážně jsme zde stačí se jen registrovat www.andelelasky.cz

 9. Seznamka - seznámení i z tvé uliceDetail

  http://www.stoprocentni.cz
  Seznamka www.stoprocentni.cz nabízí internetové seznámení mužům a ženám jak z ČR, tak i ze SR. U nás se seznamují jak hetero, bi, tak i gay a lesbicky orientovaní jedinci. Jsme nová a inovativní seznamka která nabízí seznámení zcela zdarma.Hledáte přítele či přítelkyni? Chcete si pouze prohlédnout profil známého nebo zabrouzdat po cizích? Stoprocentni.cz – seznamka online / seznámení po internetu.

 10. Amor zoznamkaDetail

  http://www.amor.sk
  Na zoznamke Amor.sk najdete tisíce zoznamovacích inzerátov z celého Slovenska. Ak si hľadáte vážny vzťah a nemáte dostatok príležitostí nájsť si novú známosť, skúste zoznámenie cez internet na Amore.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 14