Vsetko.info » Zábava a Hobby » Zberateľstvo

Pridať stránku

Zberateľstvo

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Historické pohledniceDetail

  http://www.pohlednice.webpark.cz
  Sbírka historických pohlednic našich obcí s popisem lokality a vyobrazením na mapě, včetně starých pohlednic z období c. a k. monarchie. I vy se můžete připojit a pomoci růstu těchto stránek.

 2. Zippo zapalovače - Retro reklamní ceduleDetail

  http://www.zippo-24.com
  Internetový prodej plynových a benzínových zapalovačů Zippo. Dále nabízíme doplňky a příslušenství pro Zippo zapalovače, reklamní retro cedule a magnety na chladničky.

 3. staré peniazeDetail

  http://www.papierovepeniaze.sk
  Máte doma staré peniaze Československa, Slovenska, Rakúsko Uhorska, nákupné poukážky Tuzex, Darex ? Neviete ich cenu a chcete ich predať prípadne oceniť? Rád odkúpim zberateľsky zaujímavé bankovky, sprostredkujem predaj, prípadne zadarmo ocením zbierky, alebo jednotlivé kusy.

 4. Papírová platidlaDetail

  http://www.papirovaplatidla.cz/
  Kompletní přehled papírových platidel Československa od r.1918 až do dnes.On -line katalog s cenami a vyobrazením.Zajímavé informace pro sběratelé ze světa bankovek (notafilie). Najdete zde různé zajímavosti a všechno, co s bankovkami souvisí.

 5. Pivné táckyDetail

  http://www.beer-coasters.eu/
  Zbierka pivných táckov nejen zo Sloveska ale i zbytku sveta. Obrázky pivných táckov ve zbirce i na výmenu, kontakt na zberateľov pivných suvenýrou. Zbierka pivných táckov nejen zo Sloveska ale i zbytku sveta. Obrázky pivných táckov ve zbirce i na výmenu, kontakt na zberateľov pivných suvenýrou.

 6. Sběratelské modelyDetail

  http://www.sbiramemodely.cz
  Blog a zápisky o vojenských modelech Forces of Valor, HobbyMaster, Corgi, Century Wings, Easy Model, Franklin Mint. Informace o novinkách a trendech, ukázky modelářských prací.

 7. MinceDetail

  http://stribrnak.cz
  Web o numismatice, mincích a bankovkách. Najdete zde numismatickou poradnu, katalog mincí, numismatický bazar a spoustu dalších kvalitních informací týkající se nejen numismatiky.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 7 z 7