Vsetko.info » Institúcie a Organizácie » Neziskové organizácie

Pridať stránku

Neziskové organizácie

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Občanské sdružení Vrátka TřebíčDetail

  http://www.vratka.cz
  Vrátka, o. s. Třebíč si klade za cíl pomáhat zdravotně postiženým lidem k plnohodnotnému zapojení do společnosti. Zajišťuje zprostředkování práce, zaměstnává a vzdělává zdravotně postižené osoby. Na svých pobočkách také prodává zboží vyrobené tělesně postiženými. Kromě toho poskytuje osobní asistenci tělesně postiženým žákům či náhradní plnění pro podnikatele. "Vlajkovou lodí" občanského sdružení Vrátka je kavárna Vrátka v třebíčské židovské čtvrti zapsané na Seznamu UNESCO, provozuje také e-shop, kde lze zakoupit výrobky zhotovené handicapovanými.

 2. Slovensko-švajčiarske združenie pre rozvoj cestovného ruchuDetail

  http://www.slovak-swisstourism.sk
  Podpora cestovného ruchu na Slovensku najmä v oblasti zvyšovania odborných vedomostí pracovníkov cestovného ruchu na všetkých úrovniach riadenia a výkonnej činnosti, podpora výchovy a vzdelávania študentov stredných a vysokých škôl so zameraním na cestovný ruch, ako aj poradenská činnosť pre malých a stredných podnikateľov v cestovnom ruchu s využitím švajčiarskeho know – how.

 3. Stála konferencia organizácií III.sektora SRDetail

  http://www.skts.sk
  Stála konferencia organizácií III. Sektora Slovenskej Republiky je oficiány člen medzinárodnej organizácie ICSW (International Council on Social Welfare - A World Organisation Promoting Social Development) t.j. medzinárodna organizácia na podporu sociálneho rozvoja, ďalej len ICSW. Ambíciou našej konferencie je otvoriť seriózny dialóg s Vládou SR a jednotlivými rezortmi z toho dôvodu, aby mohli svoju činnosť úspešne realizovať všetky aktívne mimovládne organizácie. Sme toho názoru, že je najvyšší čas na to, aby sme spoločne formulovali pravidlá a vytvorili prehľadný transparentný systém na vytváranie podmienok pre činnosť všetkých mimovládnych organizácií (MVO).

 4. Sdružení MeluzínekDetail

  http://www.sdruzenimeluzinek.cz
  Cílem občanského sdružení MELUZÍNEK je pomáhat nemocným dětem, postiženým dětem a dětem umístěným v dětských domovech. Naším cílem, kterému věnujeme veškeré naše úsilí, je pomoci všem dětským zařízením i jednotlivcům, kteří potřebují naši pomoc, ne vždy je to však v našich silách.

 5. Česká krajinaDetail

  http://www.ceska-krajina.cz
  Obecne prospešná spoločnosť Česká krajina je neštátnou neziskovou organizáciou z oblasti ochrany prírody, krajiny a životného prostredia. Zameruje sa predovšetkým na ochranu biodiverzity.

 6. Asociácia slovenských študentov právaDetail

  http://www.asls.sk
  Združenie právnikov so snahou o zlepšovanie právneho prostredia. Legislatívny inkubátor a bezplatné právne poradenstvo. Akademické aktivity venované právnemu vzdelávaniu. Aktívna podpora reformy vysokoškolského vzdelávania

 7. Slovenský poľovnícky zväzDetail

  http://www.polovnictvo.sk
  Slovenský poľovnícky zväz (SPZ) je poľovnícka organizácia registrovaná na Ministerstve pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR združujúca poľovníkov na celom území Slovenskej republiky.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 7 z 7