Vsetko.info » Zábava a Hobby » Súťaže

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Talent a maniaDetail

  http://www.talentamania.cz
  Vše o dvou největších československých talentových soutěžích. Informace, rozpis castingů, podmínky soutěže a video upoutávky pro soutěž TalentMania i pro soutěž Česko Slovensko má talent. Novinky, aktuality, talentová videa.

 2. SuperSMS.skDetail

  http://www.supersms.sk
  SMS súťaže. Vyhraj pomocou jednej SMS hodnotné ceny. Za jednu SMS správu môžete vyhrať počítače, herné konzoly, kozmetiku, mp3 prehrávače, kamery a mnoho iného.

 3. IQ Test inteligencie onlineDetail

  http://www.iq-tester.sk/
  Otestujte vašu vrodenú a numerickú inteligenciu v online IQ teste zostavenom psychológmi. Kvalita výsledku IQ testu je zaručená.Skutečne múdrý je ten , kto pozná sám seba.

 4. SMS súťažDetail

  http://www.oksms.cz
  Vyhrajte v našej súťaži skvelé ceny už za jedinú SMS! Mobily, notebooky, herné konzole, hodinky, voňavky, mp3 prehrávače a omnoho viac v našej SMS súťaži OKSMS.cz

 5. IQ Test - kvalitní test inteligenceDetail

  http://www.iqtestik.cz/
  Kvalitní IQ Test pro ty, kteří chtějí poznat jak jsou inteligentní. Tento on-line IQ test je inspirován jedním z nejlepších testů inteligence, který byl poprvé použit během druhé světové války a vyzkoušen na velkých skupinách osob při třídění zájemců o vojenskou službu. Měří především inteligenci vrozenou a výsledný IQ (inteligenční kvocient, číslo) je jen málo ovlivněn schopnostmi a dovednostmi, které jsme si osvojili výchovou a vzděláním, proto je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti od 10 let. Zkuste náš IQ TEST a jako bonus zjistíte jak jste na tom v porovnání s celou Evropou. Dáváme vám možnost test vyzkoušet , ale nezaručujeme jeho stoprocentnost , takže pokud zjistíte , že máte úroveň vola , neskákejte z mostu , ale zajděte k nejlepšímu psychologovi ale to samozřejmě nebude zdarma a vydáte mu celou peněženku s minimálním obsahem tisíce korun.

 6. Online IQ testDetail

  http://www.online-iq-test.cz
  Na každou otázku existuje pouze jedna správná odpověď. Tento on-line IQ test je inspirován jedním z nejlepších testů inteligence, který byl poprvé použit během druhé světové války při třídění zájemců o vojenskou službu.

 7. Mezinárodní košt slivovice a pálenekDetail

  http://www.kostslivovice.cz
  První soutěž pálenek o finanční výhru. Košt se bude konat ve Vinařském a kulturním centu Sádek na Moravě 20. února 2010, kde bude vyhlášení a předání 4 x 5000,- Kč.

« Predchádzajúce 1, 2 , Nasledovné

odkazy 11 - 17 z 17