Vsetko.info » Zábava a Hobby » Chovateľstvo

Pridať stránku

Chovateľstvo

Sponzorované odkazy:

Originálne darčeky Magazín pre ženy Magazín pre mužov men.sk
 1. Obojky.sk - štýlové obojky pre vaších miláčikovDetail

  http://www.obojky.sk
  Kúpte si v našom obchode obojok pre svojho miláčika za bezkonkurenčné ceny na internete. Okrem obojkov u nás nájdete aj vodítka, postroje, prívesky, sponky a náhrdelníky.

 2. Akvaristika Online, AkvaShopDetail

  http://www.akvashop.sk
  Akvaristika Online - AkvaShop je expert na akvárium a terárium. Máme dobré ceny každý deň. U nás je všetko potrebné pre Vaše akvárium, terárium a záhradné jazierko. Pre chovateľov ponúkame zľavy na celý sortiment - chovateľksé potreby. Akvárium - Výroba akvárií na mieru.

 3. SERA - Značková akvaristika Detail

  http://www.serashop.sk
  Obchod značky SERA, prvotriedne produkty pre akvárium, terárium a záhradné jazierko, filtrácia, filtračné médiá, krmivá pre všetky druhy rýb, úprava vody, hnojenie akvárijných rastlín. Akvaristický sortiment dodávame aj kurierom do 48 hodín od akvaobjednávky.

 4. Akvarium - Slovenský portál pre avaristikuDetail

  http://www.akvaria.sk
  Slovenský akvaristický portál nie len pre akvaristov. Rozsiahle fórum o akvaristike. Akvaristika na jednom mieste, pridajte sa. Akvaristika - články, diskusie, akcie, výstavy, obchody, recenzie výrobkov, pozvánky na stretnutia, akva komunita...

 5. iFAUNA - chovateľský portálDetail

  http://www.ifauna.sk
  Informácie zo sveta chovateľova a chovateľských organizácií: SZCH, SKJ, FIFe, IKGH, COM, EE. Články, kontakty, výstavy, rozsiahla inzercia: Exotické vtáky, Psi, Mačky, AkvaBurza, Teraristika, Hydina, Králiky, Holuby, Kone, a ďalšie...

 6. TERARISTIKA - portál o teraristikeDetail

  http://www.teraristika.sk
  Teraristika a vivaristika. Informácie zo sveta, fórum, inzercia, poradňa, rozbehnutá terra diskusia, pozvánky na akcie a výstavy v ČR, SR a Rakúsku. Teraristika je viac ako hobby.

 7. Profiaquarium.skDetail

  http://www.profiaquarium.sk/
  AKVARISTIKA e-shop, akvarium, všetko do akvaria a jazierka, jazierkova technika,sme priamy dovozcovia väčšiny nami ponúkaného sortimentu, akciový tovar skladom.

 8. Oblečte si svojho miláčikaDetail

  http://www.trendymilacik.sk
  Ponúkame oblečenie pre psov. Či je leto alebo zima, či slnko alebo dážď, Váš najlepší kamarát u nás nepocíti zmeny v ročných obdobiach. Vynasnažíme sa, aby oblečenie vyhotovené na mieru pre Vášho štvornohého miláčika bolo kvalitné, pohodlné a vkusné.

 9. BENNETT – Veterinárna poliklinikaDetail

  http://www.bennett.sk
  Kliniku založili v roku 2000 MVDr. Bernáth a MVDr. Kapalko po odchode z 1. internej kliniky a kliniky chirurgie, ortopédie a röntgenológie Univerzity Veterinárneho Lekárstva v Košiciach. 24 h. non stop služba umožňuje riešiť stav vášho domáceho miláčika počas celého dňa - v ktorejkoľvek dennej alebo nočnej hodine v nezmenenej kvalite a v najvyššom štandarde tímom našich 9 veterinárnych lekárov. Kvalitné technické vybavenie poskytuje možnosť okamžitého vyšetrenia dôležitých laboratórnych ukazovateľov, RTG, USG, endoskopie aj počas nočnej pohotovosti. Naše technické vybavenie neustále modernizujeme s cieľom poskytnúť pacientovi včasnú a efektívnu diagnostiku a terapiu. Individuálny prístup k pacientovi a ústretovosť zo strany personálu je u nás samozrejmosťou.

 10. Inzercia mačiekDetail

  http://www.inzercia-maciek.sk
  Inzertný portál venovaný inzercii mačiek a mačiatok. Prehľadné radenie, jednoduché vyhľadávanie. Podanie dopytu a ponuky zdarma. Najdite tu svoji a kupte si ji!!

odkazy 41 - 50 z 58